Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Адвокат з нерухомості

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
btiadvokat@gmail.com

Замислювалися ви хоч раз про перевірку людей у яких купуєте нерухомість? Адже вони можуть опинитися зовсім не добросовісними. Наш юрист з нерухомості зробить перевірку людей з якими ви сумніваєтесь вести справу. В наш час багато хто хоче заробити на аферах. Ринок нерухомості постійно змінюється і разом з ним – не законні схеми шахраїв. Тому не дивуйтесь, якщо хтось захоче перевірити вас.

Адвокат з нерухомості – це в першу чергу людина, що перевіряє документацію для повної законності договорів. Консультація юриста по нерухомості ніколи не буває зайвою. Наша компанія не перший рік надає ці послуги, тому ми маємо великий досвід у цих справах.

Думаючи про будівництво, купівлю або продаж нерухомості, перше, що треба зробити це підготувати документацію. Це процес являється основою будь-яких операцій з нерухомим майном. Бюрократія на сьогодні здається досить важкою, не кажучи про людей які раніше не мали з нею справи. Тому для наших клієнтів ми надаємо послуги такої людини як юрист з нерухомості. Звертайтесь до нашого спеціаліста за будь-яким питанням стосовно нерухомості.

Для повного розуміння послуг які надає адвокат з нерухомості, та де вам може знадобиться конкретно його послуги, ми перерахуємо нижче.

Консультація адвоката по нерухомості та перевірка:

 1. Дозвільної документації на наявність ліцензій для законного будівництва, та в результаті ведення в експлуатацію об’єкта.
 2. Всіх технічних комунікацій.
 3. Наявності вимог кредитора до забудовника.
 4. Правильності оформлення прав на землю, її законність.
 5. Наявність арештів на об’єкті будівництва.
 6. На наявність судових спорів у забудовника.
 7. Наявності боргів у забудовника.
 8. Законності відчуження земельної ділянки.
 9. Забудовника на виконання раніше взятих на себе зобов’язань.
 10. Реєстрації прав на нерухомість.
 11. Знаходження прихованих платежів, та умов у договорі, що зазначають не повернення грошей у разі виходу із будівництва.
 12. На наявність обмежень на нерухомість, та наявності прав на неї третіх осіб.

Всі ці процедури проводять для впевненості у людях з якими ви маєте справу. Обережність та уважність не буду зайвими у цьому питанні. Ми візьмемо ваші проблеми на себе. Швидко і професіонально наші найкращі адвокати та юристи з великим досвідом роботи, виконають для вас свою роботу.

В чому може допомогти наш адвокат?

Окрім перевірок, адвокат з нерухомості – надає ряд інших послуг. В нього широкий спектр послуг і всі вони пов’язані з нерухомістю. Тому не бійтеся запитати в нашого спеціаліста про те, що ми не зазначили тут. Юрист з нерухомості також надає такі послуги:

Цей перелік послуг виконає наш юрист з нерухомості за прийнятну ціну. Він знає свою справу, адже кожен день оновлює свій досвід.

Хоч раз в житті ви зіткнетесь з питаннями нерухомості. І не буде зайвим перевірити компанію та людину у якої ви купуєте будинок чи квартиру. У цій справі вам завжди допоможе наша професіональна консультація юриста по нерухомості.

На перший погляд здається, що сама юридична допомога вам не потрібна. Кожного року змінюється ринок нерухомості та закони у державі. Навіть якщо ви проходили ці процедури в минулому і пам’ятаєте як все відбувається, то не зайвим буде консультація адвоката по нерухомості, який дасть вам поради, щодо найкращого вирішення питання.

Ризики, від яких може вберегти юрист

Уже на початкових процесах операцій з нерухомістю, під час вибору об’єкта, можна натрапити на шахрайську схему. Одна із самих популярних обманок серед шахраїв є оплата задатку. Підставний представник показує клієнтові житло, проводить зустріч власника та покупця, пред’являє всі потрібні документи й договір, але просить покупця оплатити частину суми, яка була зазначена у договорі. Дуже добре, якщо клієнт одразу знайде у документах якісь розбіжності. Наприклад, інші імена хазяїв, різні номера квартир і багато іншого. Якщо ж покупець не помітив нічого підозрілого і сплатив завдаток шахраю. То ні самого підставного представника, ні своїх грошей ви не побачите. Супроводження у юридичних угодах допоможе уникнути цих ситуації.

Консультація по нерухомості від наших спеціалістів допоможе попередити вище описане, а також в ряді інших ситуацій, наприклад:

 1. Порушення прав третіх осіб. Наприклад, проведення продажу без відому дружини або чоловіка.
 2. Допускання помилок при оформленні документів. Порушення встановленої законом форми або підробка.
 3. Прихований накладений арешт на квартиру, або знаходження нерухомості у банку під заставою.
 4. Порушення з процедурою приватизації.
 5. Продаж особами, що не мають на це прав.
 6. Незаконне будівництво.
 7. Приховані пункти у документах.

Наша компанія проводить все легально та прозоро маючи всі сертифікати і дозволи. Ми не додаємо приховані пункти до угод та документів. Ви можете покластися на якість наших послуг, в нашій компанії працюють тільки професіонали!

Напишіть нам