Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Зміна цільового призначення нерухомості

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com
Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
btiadvokat@gmail.com
Ми живемо в час стрімкого розвитку економіки та бізнесу, тому нерідко зустрічаємо на перших поверхах житлових будинків магазини та офісні центри. Переклад приміщень з житлового в нежитловий фонд на сьогоднішній день є однією з найпопулярніших операцій з нерухомістю.Практично кожен власник квартири нижніх поверхів неодноразово замислювався про подібний перекладі. Найчастіше необхідність вивести квартиру в нежитловий фонд виникає, коли власник вирішив зайнятися підприємницькою діяльністю.

Перекладати квартиру з житлового фонду в нежитловий можна тільки у випадку, якщо вона знаходиться на першому та цокольному поверсі або в нижніх приміщеннях будинків, тобто коли є можливість зробити окремий вхід в приміщення з боку вулиці. Правда, законодавством нашої країни заборонено виведення в нежитловий фонд квартир багатоповерхових будинків для промислової діяльності. Зворотним прикладом подібних переказів є випадок, коли технічні приміщення виводять з нежитлового в житловий фонд, який буде призначений для проживання.

Якщо ви вирішили здійснити зі своїм нерухомим майном подібну операцію з переведення, дуже важливо пам’ятати і про легалізацію таких дій. Самостійно перебудовувати приміщення категорично забороняється. Подібні дії строго караються адміністративними штрафами, а якщо ваш переклад привів до збитку для здоров’я або майна когось із сусідів, то адміністративне покарання негайно зміниться кримінальних.

Схема подачі документів на зміну цільового призначення

Щоб не накликати на себе штрафні санкції та максимально швидко переоформити нерухоме майно, свої послуги вашій увазі пропонує наше підприємство. Досвідчені юристи оформлять довіреність і від вашого обличчя почнуть переведення квартири або іншого приміщення з житлового в нежитловий фонд. Вся паперова тяганина, яка зустрічається на шляху до легалізації перекладу нерухомого майна з одного фонду в інший, вас ніяк не торкнеться. Збір всіх документів, а також вирішення інших турбот ми візьмемо на себе.

Від вас буде потрібно тільки подати документи, такі як паспорт та свідоцтво на право володіння нерухомістю. Кваліфіковані співробітники самостійно розроблять містобудівний розрахунок, отримають умови і обмеження в Управлінні архітектури та розроблять проект реконструкції об’єкта.Також самостійно без вашої участі наші співробітники подадуть і зареєструють декларацію і після засідання комісії отримають угоди. У кінцевому підсумку наші юристи оформлять техпаспорт переведеного приміщення. Тільки після отримання нового техпаспорта ви можете оформляти право власності на реконструйований об’єкт.

Професійні юристи легко вирішать всі питання

Людині, яка вперше зіткнувся з подібними бюрократичними операціями, розібратися у всьому буде дуже непросто. Крім довгих черг, в яких доведеться простояти, витративши купу часу, якщо ви неправильно заповніть декларацію і вона не відповідатиме дійсності, вам можуть відмовити в перекладі, і всі ваші старання будуть марними. Саме тому настійно рекомендується довірити подібні справи професіоналам, які не перший рік займаються подібними операціями з нерухомістю.

За час свого функціонування наша компанія зібрала у своєму штаті висококваліфікованих, досвідчених фахівців, які добре знайомі з усіма процедурами, необхідними в процесі перекладу з нежитлового фонду і навпаки. Ми пропонуємо повний юридичний супровід операцій з нерухомістю, починаючи з моменту підписання договору і до видачі права власності на реконструйований об’єкт.Ви обов’язково залишитеся задоволені нашою співпрацею, адже ми пропонуємо замовникам якісні послуги за доступною ціною.

Напишіть нам