Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Зміна призначення кімнат у квартирі, будинку: житлова, нежитлова

З інтенсивним розвитком малого і середнього бізнесу питання зміни цільового призначення нерухомості стає все більш актуальним. Це пов’язано з тим, що підприємцям дуже зручно розміщувати невеликі контори, магазини, офіси та медичні кабінети в приміщеннях, які дуже легко переобладнати.

Але питання зміни цільового призначення житлового приміщення супроводжується в обов’язковому порядку процедурою легалізації. Не варто ні в якому разі ігнорувати цей процес і самостійно змінювати призначення нерухомого об’єкта. Ви можете піддатися штрафним санкціям і навіть зіткнутися з кримінальною відповідальністю за свої дії. Також категорично забороняється переведення приміщень у нежитловий фонд з метою подальшого здійснення промислової діяльності.

Схема перекладу кімнат з одного фонду в інший

Для того щоб власник приміщення міг перевести придатне для проживання приміщення в нежитловий фонд, необхідно звернутися із заявою в районну адміністрацію на ім’я голови. До заяви потрібно додати такі документи, як копію документа на право власності, довідку з БТІ, технічний паспорт приміщення, довідку з ЖЕО та письмову згоду сусідів. На підставі цієї заяви спеціальна комісія розглядатиме вашу справу.

Якщо ви збираєтеся перевести в інший цільовий фонд не все приміщення, а тільки якусь його частину, то обов’язково слід надати разом з пакетом документів ще й новий проект. Проект та містобудівні розрахунки повинні проводитися висококваліфікованими працівниками, які є на це ліцензія. Комісія протягом певного періоду часу має перевірити всі здані вами документи і дати висновок. Після його отримання ви можете отримати новий технічний паспорт на відокремлене приміщення або ж у старому технічному документі будуть зазначені зміни.

Досвідчені співробітники беруть всі турботи на себе

Процедура переведення нерухомого об’єкта з одного фонду в інший – це дуже клопітна і затяжна у часі процедура, яка вимагає певних навичок і терпіння. Якщо ви вперше стикаєтеся з бюрократичною паперовою тяганиною, то ви можете спростити собі життя, скориставшись послугами нашого підприємства.

Наші співробітники вже неодноразово стикалися з подібними операціями, тому добре обізнані зі схемою подачі документів. Всю паперову тяганину ми візьмемо на себе, а у вас буде більше часу обдумати будівельні роботи та переоформлення окремих кімнат приміщення. Ми тісно співпрацюємо з державними установами, які потрібно відвідувати в процесі переоформлення цільового призначення, тому термін виготовлення нових документів максимально прискорюється.

Як стати клієнтом нашої компанії?

Для того щоб стати нашим клієнтом, вам потрібно лише зателефонувати за вказаними телефонами і підписати договір. У договорі чітко вказуються терміни виконання замовлення і вартість наших послуг. Ціна на послуги встановлюється індивідуально в кожному випадку, оскільки безпосередньо залежить від обсягу робіт, виконаних нашими фахівцями. За бажанням клієнта ми можемо внести ще й додаткові пункти. Після підписання договору ми оформляємо довіреність і від вашого обличчя починаємо проводити процедуру зміни цільового призначення вашого нерухомого майна.

Ми забезпечуємо максимально вигідні умови для наших замовників – пропонуємо якісні послуги за доступну ціну. Ви гарантовано залишитеся задоволені, що заощадили свій час, гроші і нерви, звернувшись до нас. В компетентності нашого підприємства ви можете переконатися, виходячи з наявності великої кількості позитивних відгуків та бездоганної репутації, яку ми напрацьовували роками.

Напишіть нам