Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Вакансії

Наша компанія вже давно зарекомендувала себе як надійне і чесне підприємство, готове прийти на допомогу своїм замовникам в самих складних і заплутаних ситуаціях з нерухомістю. Бездоганна репутація дозволяє компанії розширити свої кордони і пропонує співпрацю на вигідних умовах профільним фахівцям.

Вакансії БТІ Україна

 

На роботу запрошуються кваліфіковані співробітники БТІ – це можуть бути техніки, перевіряючі, пов’язани з організацією процедури оформлення технічної документації. Наявність сертифікатів не обов’язково, але неодмінним критерієм для початку співпраці є досвід роботи в вищеперелічених структурах, вміння працювати в програмі «Автокад», а також чесність і порядність.

Ми спочатку поставили високу планку і тепер, приймаючи на роботу нових співробітників, повинні повністю відповідати своїй репутації. Ви можете працювати як цілий день, так і оформити часткову зайнятість, працюючи у вільний час.

Запрошуємо до співпраці жителей Київської та Донецької області, вимушених переселенців. Ми пропонуємо вигідні та зручні умови для роботи. Співпрацюючи з нами, ви неодноразово підтвердіть для себе і в очах оточуючих рівень своєї кваліфікації. Досвід, отриманий в процесі роботи в нашому БТІ, обов’язково стане в нагоді вам в майбутньому, а можливо, послужить першою сходинкою на шляху до блискучої кар’єри.

Відправити резюме

* Обов'язкові поля