Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Приватизація нерухомого майна

Процедура приватизації увазі законну передачу нерухомого майна в приватні володіння. Після приватизації ви будете одноосібним власником майна, яке можна продавати, міняти або дарувати.Останнім часом через стрімке зростання цін на нерухомість дуже актуальною стала процедура приватизації приміщень, таких як горища і підвали. Це дуже зручно, адже переробити горище на мансарду набагато простіше, та й вигідніше, ніж купувати нову житлоплощу.

Особливості оформлення приватизації

У нашій країні приватизація проводиться на підставі права кожного громадянина оформити у власність займане ним державне житло або землю. Перш ніж засідатиме комісія для вирішення видачі дозволу, дуже ретельно перевіряється, чи не була ніде зареєстрована у власність квартира, будинок або земля. Свідоцтво на право власності нерухомим майном реєструється в БТІ, а віднедавна в державно реєстраційній службі.

Якщо у випадку з приватизацією приватного житла процедура якось регламентована державою, то при оформленні в приватну власність таких допоміжних приміщень, як горище і підвал, ви зіткнетеся з бюрократичними труднощами. У сучасній державі немає чітких процедур, які регулювали б таку приватизацію, тому це справа тягне за собою величезну кількість паперової тяганини. Процедура викупу горища або приватизації підвалу вимагає:

  • аналізу та оцінки архітектора,
  • згодою сусідів,
  • розробку проекту,
  • оформлення технічного паспорта,
  • введення приміщення в експлуатацію.

Допомога в оформленні приватизації

Наше підприємство пропонує свою допомогу в приватизації різного типу об’єктів, таких як горища, підвали, корпоративні квартири і земля. Досвідчені та висококваліфіковані юристи на підставі довіреності від Вашої особи займуться приватизацією об’єкта будь-якої складності. З моменту підписання договору ви знімаєте з себе всі обов’язки та паперову тяганину, яка супроводжує процедуру оформлення паперів. Всі турботи наші співробітники візьмуть на себе. Ми надаємо цілий комплекс послуг, іншими словами, робимо юридичний документ «під ключ». Співпраця з нашою фірмою включає всі етапи оформлення, починаючи із збору документації і закінчуючи врученням готових документів на право власності.

Вартість послуг

Вартість приватизації об’єкта нерухомості безпосередньо залежить від розмірів приміщення, а вартість послуг нашої компанії – від обсягу роботи, виконаної нашими співробітниками. Дізнатися точну вартість ви можете в телефонному режимі. Також ви можете скористатися телефонним консультацією і ще до підписання договору отримати відповіді на ваші питання.

Ми надаємо кваліфіковану допомогу у вирішенні різних питань, пов’язаних з нерухомістю, не перший рік, тому вже добре ознайомлені з усіма процедурами переоформлення документів. Тісна співпраця з державними установами дозволяє максимально оптимізувати і прискорити процес збору і здачі документів. Ми цінуємо кожного клієнта і знаходимо індивідуальний підхід як до дрібних замовникам, так і до великих корпоративним клієнтам. За роки свого функціонування ми напрацювали репутацію чесного і надійного партнера в бізнесі і помічника у вирішенні юридичних питань. Ви гарантовано залишитеся задоволені, що звернулися саме до нас, адже ми пропонуємо вигідні умови для співпраці і завжди дбаємо про інтереси наших клієнтів.

Напишіть нам