Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Переведення в нежитловий фонд

Гуляючи по місту, ви, напевно, не раз звертали увагу на перукарні, салони краси, магазини та інші господарські підприємства, які розміщуються на першому поверсі житлових будинків. Це дуже зручно, адже для того щоб зайнятися підприємницькою діяльністю, господареві квартири не потрібно навіть орендувати або будувати інше приміщення. Але тільки на перший погляд здається, що все так просто. Для того щоб з квартири зробити приміщення для надання послуг, потрібно перевести його з житлового в нежитловий фонд. Потрібно відзначити, що зміна цільового призначення нерухомості з житлового фонду в нежитловий – набагато простіше, ніж визнання технічної нерухомості придатною для проживання.

Схема зміни цільового призначення

Процедура переведення – це досить затяжний за часом процес, який часто супроводжується ще й виснажливої ​​паперовою тяганиною, розібратися з якою не кожному під силу. Якщо ви вперше зіткнулися з паперовою бюрократією і навіть не знаєте, з чого почати, то дуже до речі буде ознайомлення зі схемою зміни цільового призначення, яка виглядає наступним чином:

  • подача заяви до Держархбудінспекції про бажання змінити цільове призначення приміщення, яке вам належить;
  • розробка проекту та проведення містобудівних розрахунків;
  • заповнення бланків та подача декларації;
  • отримання технічного паспорта;
  • оформлення права власності.

Слід також згадати той факт, що переведення з житлового в нежитловий фонд підлягають тільки приміщення на перших поверху і цокольних приміщеннях. Ні в якому разі не ігноруйте процедуру узаконення переведення з одного фонду в інший. Якщо ви самовільно почнете процедуру переведення, то можете напоротися на штрафні санкції, а якщо ваші дії принесуть збиток майну чи здоров’ю ваших сусідів, то адміністративне покарання зміниться кримінальних.

Як захистити себе від штрафних санкцій за порушення закону

Для того щоб захистити вас від відповідальності перед законом та штрафних санкцій, наше підприємство пропонує вам свої послуги. Ми пропонуємо повну юридичну допомогу та супровід у переоформленні цільового призначення вашого нерухомого об’єкта. Ми складаємо договір з клієнтом, в якому чітко обговорюємо терміни і вартість наших послуг, після чого на підставі довіреності ми від вашого обличчя починаємо переоформлення нерухомості. Вартість наших послуг залежить від складності ситуації та обсягу робіт, які будуть виконані нашими співробітниками. Ви можете попередньо дізнатися вартість конкретно свого випадку, зателефонувавши за вказаними номерами. Також в телефонному режимі ви можете отримати безкоштовну консультацію з цікавлять вас питань.

Стати клієнтом нашого підприємства легко і просто

Звертаючись до нас, ви повністю знімаєте з себе всі турботи, пов’язані з паперовою тяганиною.Все, що від вас вимагається – стати нашим клієнтом, а решта клопоти, починаючи із збору документів і закінчуючи видачею нового техпаспорта, ми беремо на себе. Наші кваліфіковані юристи вже добре знайомі зі схемою і послідовністю процедур у зміні цільового призначення нерухомого об’єкта, тому максимально швидко вирішать всі питання. Ви гарантовано залишитеся задоволені нашою роботою, адже ми намагаємося створити для своїх замовників максимально вигідні та зручні умови співпраці.

На ринку операцій з нерухомістю ми вже не перший рік і за час свого існування вже напрацювали відмінну репутацію і зарекомендували себе як надійного партнера у вирішенні питань з нерухомістю. Про компетентності нашої фірми свідчать безліч сертифікатів, а також вдячні відгуки від людей, що встигли протестувати наші послуги. Ви обов’язково залишитеся задоволені, що звернулися саме до нас, а можливо, і станете нашим постійним клієнтом.

Напишіть нам