Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Технічний паспорт на квартиру

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com
Тимошенко Сергій Леонідович
Тимошенко Сергій Леонідович
+38(068)7109832
+38(050)5342591
btiadvokat@gmail.com

Технічний паспорт на квартиру: Коли та навіщо його роблять. На який термін він діє та яку інформацією містить сам. Також де його замовляють і що для цього потрібно.

Що таке технічний паспорт ?

IMG_8944

Навіть і не ставте собі питання про надібність такого документу. Без таких документів неможливо розраховувати податок та на законній підставі неможливо буде здіснити будь-яку юридичну угоду з нерухомістю. Цей докуемт по суті дає інформацію про рентабельність та реальний технічний стан будівлі(адже важливо що купуєш), для обліку договірного стану під час інвентраризації.

Найчастіше питання яке задається – це питання про термін дії тех. паспорту БТІ, та чи потрібно його відновлювати після декількох років? Це питання буде розібрано нижче.

Технічний паспорт на квартиру – це документ, який виготовляє державне або приватне БТІ і являє в собі всі техн-ічні данні вашої квартири.

Технічний паспорт буває двох видів:

  1. Паспортбудівлі.
  2. Паспортбудови.

У нашому випадку це паспорт будови до якого і відноситься наш технічний паспорт на   квартиру. В загалом паспорт будови являє собою виписку з загального паспорта будівлі.
Зазвичай, технічний паспорт на квартиру виготовляється при проведенні первинної інвентаризації, яка відбувається при здачі в експлуатацію нової квартири або будинку.

Непотрібно думати що будівельні організації займаються питаннями виготовлення технічного паспорта при сдачі квартири або будинку.Цим займається сам власник нерухомості. До технічного паспорта на квартиру додаються поверховий план та відомість приміщень.

Технічний паспорт на квартиру необхідний у таких випадках:

1. Якщовизакладаєте житло під іпотеку як гарант вашої надійності перед банком, йому можливо знадобиться технічний паспорт на квартиру, для того щоб оцінити  ринкову      ціну вашого житла.
2.У випадках коли потрібно вираховування податку.
3. Відчуження житла або просто кажучи конфіскації.
4. Коли потрібно узгодити план перепланування квартири.
5. В натурі в частковій власності виділення частки.
6. Коли потрібно оформити документи для спадщини.

Для отримання технічного паспорту на квартиру варто звернутися до БТІ в Києві. По суті, це основний документ, який дозволяє переоформити квартиру з житлової у нежитлову нерухомість. Спочатку БТІ проводить інвентаризацію і тільки потім ви звертаєтесь за новим технічним паспортом.

Оформлення техпаспорта для квартири

Зараз обговоримо де саме ви отримаєте техпаспорт на квартиру. БТІ – державна      установа яка займається видачами технічного паспорту. Також існують приватні БТІ які займаються цим. Приватне БТІ та державне відрізняються у кількості черг та у швидкості виконанні роботи. В загалом не державні БТІ виконують свою роботу швидше на 1-2 дні. Користуючись послугами нашої компанії ви не тільки отримаєте швидкий сервіс. Також ви отримуєте якісно виконану роботу з досвідченими працівниками. Ми Найкращий вибір БТІ в Києві.

Для отримання техпаспорту потрібно буде подати такі документи:

  • Встановленогозразка заяву.
  • Квитанція про оплату послуг  з виготовлення технічного паспорта.
  • Паспорт того хто подає заяву.
  • Документ що затверджує вашу власність на  нерухомість.
  • Документ від нотаріуса про завірене доручення(тільки у разі якщо звертається представник, а не власник).

Термін оформлення техпаспорта для квартири в БТІ Києві – 10-14 днів. Можливий прискорений порядок – 7 днів з підвищеною оплатою послуг БТІ. Під час моменту подачі документів зазвичай і встановлюють час, коли приїде інженер на огляд об’єкту. В його роботу входить опис стану нерухомості та виконання всіх потрібних для того вимірів. Прискорення процесу підвищує ціну за послугу не кажучи про саму складність об’єкта.

Техпаспорт на квартиру термін дії

Насправді, якщо у вас є такий документ, як техпаспорт БТІ срок придатності його необмежений. Але якщо нерухомість зазнала значних змін (було проведено перепланування    або капітальний ремонт), то технічний паспорт слід оновити. На техпаспорт БТІ термін дії законом не встановлено. Щоправда, через кілька років, слід проводити інвентариза-цію, в результаті якої власник нерухомості кожен раз отримує новий технічний паспорт БТІ. Таким чином, техпаспорт БТІ вважається безстроковим. Якщо ж виданий вам тех-паспорт БТІ термін дії має, то це можна оцінювати, як порушення встановленого  закону.

Що містить в собі техпаспорт на квартиру?

Під час оформлення техпаспорта для квартири, зверніть свою увагу до наявності таких технічних пунктів документу:
•Загальної площі вашої квартири та кожної кімнати(приміщення)
•Ваша фактична адреса
•Висота стелі в кожній кімнаті
•Інвентаризаційна вартість(вартість нерухомості з урахуванням його зносу)
•Нормативи екології (гранично допустимі концентрації забруднюючих речовин у навко- лишньому середовищі)
•З чого були зроблені кімнати (матеріали стін, підлог і т. д.)
•Інженерні комунікації (при наявності)

В багатьох випадках люди які не розбираються в цьому питанні плутають деякі поняття. Це технічний паспорт і технічний план. По-перше, це різні документи. По-друге, спочатку робиться технічний план на базі якого виготовляють техпаспорт для квартири.

Створення техпаспорта для квартири – це обов’язковий та необхідний процес для ведення квартири в експлуатацію. Якщо ви вже маєте цей документ, то термін його дії необмежений, але роблячи перепланування квартири заявляється необхідність оновити його.

А ви вже зробили собі технічний паспорт? Ми найкращий вибір з БТІ в Києві. Ми робимо все комфортно і швидко для вас. За прийнятну ціну та професіонально виконаємо все без помилок.

Напишіть нам