Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Оцінка об’єктів у матеріальній формі

Морозова Олена Володимирівна
Морозова Олена Володимирівна
+38(067)6208820
+38(050)9732337
btiadvokat@gmail.com

Під оцінку в матеріальній формі підпадають об’єкти нерухомого майна: будинки, квартири, дачі, споруди господарського призначення і земельні ділянки.

Оценка недвижимости

У більшості випадків матеріальна оцінка вимагається у випадку угоди купівлі-продажу, при проведенні операції внесення майна під заставу, а також у ситуації оренди державного та комунального майна. Матеріальна оцінка проводиться за згодою обох сторін учасників угод з майном, за бажанням або вимозі одного боку, а також на вимогу суду у спірних питаннях. Щоб провести оцінку майна, дуже важливо мати такі документи:

  • документ, який свідчить про ваше право власності на конкретний об’єкт нерухомого майна;
  • проектна документація;
  • техпаспорт або виписка з нього, довідка БТІ план приміщення;
  • договір оренди, розрахункова кошторис оренди майна на 1 рік;
  • чіткі межі й план володіння;
  • документи, які обтяжують або обмежують користування об’єктом  нерухомого майна (якщо такі є – об’єкт в заставі, кредиті або обкладений податками);

Вищевказаний перелік потрібних документів може бути скоректований фахівцями після більш детального знайомства з об’єктом матеріальної оцінки. Може знадобитися додаткова інформація. Всі документи надаються експертам у вигляді завірених нотаріальних копій з печатками та підписами посадових осіб.

Якщо у вас є повний звіт за оцінкою нерухомого майна, ви можете захистити свої права в судах, повністю відшкодувати матеріальний збиток, отримати кредит на вигідних умовах, укладати угоди купівлі-продажу, а також повністю мінімізувати ризики при інвестиціях в бізнес.

Напишіть нам