Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Як перевести нерухомість в нежитловий фонд

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

Щоб оформити право власності на нежитлове приміщення, дуже важливо розбиратися у всіх тонкощах чинного законодавства і знати «підводні камені». Тільки процедура, виконана з дотриманням правових норм, залишиться безкарною і законною, в іншому разі дії караються великим штрафом, а іноді і кримінальною відповідальністю. Провести таку процедуру, покладаючи надії тільки на свої сили, – дуже непросто і самовпевнено. Навіщо витрачати купу часу, грошей і нервів, якщо можна звернутися до професіоналів нашої компанії.

Висококваліфіковані фахівці в галузі права допоможуть вам законно пройти всю процедуру від початку і до кінця. Ми надаємо постійну юридичну підтримку, консультуємо з питань нерухомості і пояснюємо основні нюанси процесу. Наша компанія працює з різними клієнтами і випадками будь-якої складності.

Як оформити переведення з житлового в нежитлове приміщення?

Перед початком роботи складається офіційна угода, в якій уточнюються і прописуються всі деталі послуги: терміни та вартість. Після чого професіонали починають свою роботу оформлення документів на нежитлове приміщення. Всі нюанси з оплатою і вартістю обумовлюються безпосередньо на місці, сума безпосередньо залежить від складності переоформлення. Дізнатися подробиці процесу можна у наших консультантів на офіційному сайті, або зателефонувати в компанію за телефоном.

Звернувшись до нас, клієнт отримає професійний підхід до вирішення проблеми переведення з житлового в нежитлове приміщення. Ми займаємо лідируючі позиції в своїй сфері і надаємо послуги даного типу вже багато років, тому наші фахівці знають свою справу, обізнані про всі «підводні камені», які можуть зустрітися на шляху.

В першу чергу необхідно визначити можливість такого переведення в цілому. Для цього необхідно обстежити об’єкт і виготовити технічний звіт про таку можливість.

Проблеми з зміною житлового комплексу в нежитлове приміщення? Не біда, наші фахівці допоможуть Вам!

Вирішити питання із зміною призначення квартири досить не просто, але не буває нічого неможливого. Наші фахівці обов’язково допоможуть оформити всі документи, щоб ви змогли спокійно і на законному рівні вести новий процвітаючий бізнес. З нами переведення в нежитлове приміщення пройде швидко і безболісно для вас, ми гарантуємо, що вам не доведеться переживати з приводу свого законного володіння приміщенням!

Напишіть нам