Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Як оформити технічний паспорт на квартиру у 2022 році

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com

Техпаспорт на квартиру – це документ інформаційно-довідкового характеру, куди вносяться дані про технічні параметри нерухомості, в даному випадку – квартири. Зміст має бути таким, щоб будь-хто зміг отримати з техпаспорту повне уявлення про об’єкт. Для того щоб отримати техпаспорт важливо бути власником, уповноваженою особою або забудовником, якщо йдеться про здавання об’єкта в експлуатацію. Оформити технічний паспорт на квартиру у 2022 році можна, звернувшись до компанії, яка має відповідний сертифікат на виробництво даного виду послуги.

Навіщо потрібне оформлення технічного паспорта додому у 2022 році?

Насамперед, це вимога закону України, який свідчить, що всі будівлі та споруди мають бути проінвентаризовані. Особливо це важливий процес для оформлення спадщини, узаконення перепланування, купівлі чи продажу квартири тощо. Це інформаційний документ, але все ж таки вкрай важливий для кожного власника нерухомості, оскільки є додатком до правовстановлюючого документа.

Техпаспорт на квартиру повинен включати такі дані:

 • Рік побудови будинку, адреса та поверховість;
 • Дата останнього капітального ремонту;
 • Кількість кімнат та планування;
 • Житлова та загальна площа;
 • Висота стелі;
 • Інформація про власника;
 • Рівень зношування;
 • Матеріали внутрішньої та зовнішньої обробки стін;
 • Товщина стін;
 • Інвентарний, реєстровий, кадастровий номери,
 • Інвентаризаційна вартість.

Як бачите, техпаспорт БТІ на квартиру з реєстрацією включає досить багато технічних даних про об’єкт, тому експерт з технічної інвентаризації самостійно прибуває на об’єкт в заздалегідь обумовлений час і самостійно робити всі виміри. Послуги приватного БТІ особливо хороші для тих людей, які багато працюють і не можуть сидіти вдома та чекати на фахівців цілими днями. Приватні компанії цінують клієнтів і відповідно експерт приїде лише тоді, коли ви будете готові прийняти його в квартирі. Також важливо, щоб ця людина мала необхідний кваліфікаційний сертифікат. Завжди уточнюйте про його наявність. Наприклад, наша компанія має всі необхідні дозволи та ліцензії на проведення подібної діяльності.

Замовити технічний паспорт на квартиру у Києві чи Київській області

Послуги нашої компанії не обмежуються лише межами столиці. Ми чудово розуміємо, що і в області є наші потенційні клієнти, тому надаємо послуги по області.

Для оформлення техпаспорту ми попросимо надати такі документи:

 1. Документ, що засвідчує особу та ідентифікаційний код;
 2. Документ про право власності на квартиру, договір купівлі-продажу, свідоцтво про право власності або інше;
 3. Старий техпаспорт (якщо такий є).

Вартість технічного паспорта на приватний будинок у Київській області

Зверніться до нас за консультацією, і наші фахівці прорахують вам вартість створення техпаспорту безпосередньо для вашої квартири. Назвати єдину ціну дуже складно, тому ми дивимося на площу об’єкта та інші важливі моменти, після чого назвемо вам суму. Але не переживайте, у нашій компанії одні з найлояльніших цін на послуги на ринку!

Послуги приватного БТІ: етапи роботи

 1. Проведення консультації.
 2. Укладання договору.
 3. Робота інженера.
 4. Виготовлення документа.

Зверніть увагу, що технічний паспорт БТІ на квартиру з реєстрацією має бути зареєстрований у Реєстрі будівельної діяльності та мати спеціальний QR-код на документі.

Наша компанія допоможе вам оформити технічний паспорт відповідно до всіх норм і стандартів. Звертайтеся до нас та переконайтеся, що отримання подібних документів може бути швидким та комфортним процесом!

Напишіть нам