Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Дворові споруди

Дворові споруди — це побудови господарського та допоміжного призначення. До них відносять паркани, ями, колодязі, ворота та інше.

Як правило, саме такі вуличні елементи потрапляють під категорію самобуд. Прибудова, сарай, ворота, гараж, паркан, на які у вас немає документа права власності та документів, що дозволяють початок будівництва або реконструкції. До таких документів належать:

  • дозвіл на початок робіт;
  • проект будівництва;
  • введення в експлуатацію.

Тривала і складна процедура отримання всього пакету документів до початку будівельного процесу провокує будівництво дворових споруд шляхом самобуду і вже потім узаконення їх.

Для того щоб узаконити споруду самобуду, необхідно ввести його в експлуатацію та зареєструвати право на самобуд в БТІ. Для того, щоб ввести споруду в експлуатацію, необхідно отримати від ДАБК документ, який підтверджує, що вона відповідає СНИП. Після цього власник повинен подати декларацію або сертифікат та отримати свідоцтво про право власності. Це свідчення він повинен подати до Держреєстру і зареєструвати нерухомість, отримавши по закінченні виписку з реєстру.

Для того щоб прискорити процес реєстрації, а також уникнути всіх підводних каменів і нюансів, збір документів краще всього довірити професійній компанії, яка враховує всі зміни і зможе зробити роботу кваліфіковано і швидко. Після закінчення процесу реєстрації у вас не виникне проблем при будь-якому процесі, наприклад, при продажу власності, на території якої знаходяться дворові споруди.

Напишіть нам