Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення самовільного будівництва

Як відомо, самостійне внесення змін в об’єкт нерухомого майна без відома відповідних органів та внесення в технічний паспорт споруди змін категорично забороняється. У більшості випадків така самовільна споруда підлягатиме знесенню, а господар буде притягнутий до адміністративної відповідальності. У гіршому разі, коли від самовільної будівлі постраждають люди або її присутність завдасть шкоди оточуючим, адміністративна відповідальність переросте в кримінальну, і одним штрафом обійтися вже не вийде.

Господар, який побудував об’єкт нерухомості до моменту його узаконення, не має на нього ніякого права. Володіння будинком і квартирою з володінням нового споруди, яка до нього прилягає – не одне і те ж, це слід пам’ятати. Отримати право власності на самовільну споруду можна в судовому порядку або ж після проходження процедури узаконення споруди.

У чому суть процедури легалізації самовільної будівлі

Процедура узаконення складається з декількох етапів, кожен з яких потрібно беззастережно дотримуватися.

  1. Спочатку потрібно подати до міської ради заяву, до якої потрібно додати відповідні документи, а саме: договори, акти виконаних робіт, готові проекти, експертні висновки, оригінальний техпаспорт, документи на землю та інші не менш важливі матеріали, що мають відношення до побудованої нерухомості.
  1. Далі буде засідати комісія, яка перевірить вашу декларацію на справжність та відповідність.Якщо ви щось приховали або вказали неправильно, вам можуть відмовити в узаконенні споруди, тому дуже важливо з усією серйозністю поставитися до цієї ситуації.
  1. Заключним етапом у процедурі легалізації є видача акту про прийом в експлуатацію готового об’єкта нерухомості з внесенням змін в технічний паспорт або видачею нового.

В останні час самобуди з’являються дуже часто, все це відбувається через тривалість процедури, а також через незнання громадянами законів. Як відомо, незнання законів від відповідальності не звільняє, тому розумніше буде спочатку ознайомитися з законами та наслідками, які виникнуть, якщо їх не дотримуватися. Якщо людина нехтує процедурою узаконення будинку або промислового об’єкту, він ризикує залишитися без даху над головою і важливої ​​частини бізнесу.

Чому важливо звертатися до фахівців

Для того щоб оформити всю необхідну документацію і легалізувати свою споруду, потрібно багато сил, нервів і часу, тому свої послуги вам пропонує наше підприємство. Досвідчені співробітники щодня стикаються з подібними проблемами і вже навчилися оперативно їх вирішувати. Знаючи всі тонкощі оформлення документів, а також співпрацюючи з численними інстанціями, які потрібно відвідати в процесі легалізації споруди, наші фахівці без проблем узаконять ваш об’єкт нерухомості.

Всю паперову тяганину і вирішення супутніх питань наше підприємство бере на себе. Все, що потрібно від вас – це укласти з нами договір. Вартість наших послуг добре продумана і залежить від кожного конкретного випадку. Ціна оголошується кожного клієнта індивідуально, оскільки безпосередньо залежить від обсягу наданих послуг. Ми намагаємося створити вигідні умови для своїх замовників і залишити тільки найкращі враження від співпраці з нами. Протягом всієї процедури узаконення ми забезпечуємо юридичний супровід і завжди відстоюємо інтереси свого клієнта. Компетентність нашої фірми підтверджує бездоганна репутація, а також напрацьована база постійних клієнтів та їх вдячні відгуки. Ми надамо якісні юридичні послуги за прийнятною ціною, доступною для кожного.

Напишіть нам