Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Дозвіл на реконструкцію/будівництво

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

Дозвіл на реконструкціюВсе частіше сучасні люди відмовляються від галасливих міст на користь заміських ділянок. Але дуже мало хто знає, що, побудувавши будинок на своїй ділянці і не здавши його в експлуатацію, ви на нього не маєте ніякого права. Самовільні споруди тягнуть за собою адміністративне покарання, а якщо внаслідок їх зведення постраждають люди або чиєсь майно, то адміністративний штраф зміниться кримінальним покаранням.

Що потрібно зробити, щоб отримати дозвіл на будівництво

Ігнорування легалізації споруди або її реконструкції може також призвести до знесення нерухомого об’єкта. Перед початком будівництва, як каже закон, потрібно отримати дозвіл на будівництво, і вже тоді починати роботи. Дозвіл на будівництво можна отримати в Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю. Але перш вам потрібно зіткнутися з купою паперової тяганини і відвідати безліч державних установ, таких як БТІ, ЖКГ, навіть санітарно-епідеміологічну станцію.

  • Отже, насамперед потрібно відвідати районну адміністрацію із заявою про початок будівельних робіт, містобудівним розрахунком і проектом споруди.
  • Займатися розрахунками та проектом повинен кваліфікований фахівець, у якого є ліцензія на надання подібних послуг.
  • Після здачі всіх необхідних документів потрібно заповнити та зареєструвати декларацію, на підставі якої буде засідати комісія та проводити перевірку на справжність зазначених у ній даних. Протягом десяти днів комісія має оголосити результат: давати вам дозвіл чи ні.
  • Якщо ви все зробили і заповнили правильно, дозвіл ви обов’язково отримаєте. Після закінчення будівництва обов’язково слід відвідати ще раз державну архітектурно-будівельну інспекцію і здати нерухомість в експлуатацію.
  • Після здачі в експлуатацію вам буде виданий техпаспорт, в якому будь-яку реконструкцію та перепланування обов’язково потрібно буде вказувати.

Впоратися самостійно з процесом легалізації та всієї паперовою тяганиною, якою він супроводжується, досить непросто. Свої послуги в цьому питанні може вам запропонувати наше підприємство. Досвідчені співробітники надають вам повний юридичний супровід, починаючи від збору документів і закінчуючи видачею техпаспорта і права власності на нерухомість.

Ми дуже тісно співпрацюємо з державними установами, які вам потрібно буде відвідувати, тому процес збору потрібних довідок максимально скорочується. Вартість наших послуг варіюється в кожному випадку індивідуально. Це пояснюється тим, що в кожній конкретній ситуації обсяг робіт, який проробляють співробітники, абсолютно різний. У будь-якому випадку ми пропонуємо максимально вигідні умови для співпраці і надаємо якісні юридичні послуги за доступною ціною.

Чесність і компетентність нашого підприємства можуть підтвердити не тільки множинні ліцензії та сертифікати, а й велика база постійних клієнтів, одним з яких, можливо, станете і ви. Перш ніж підписати з нами договір, ви можете скористатися телефонним консультацією, в процесі якої погодити вартість наших послуг і ретельно обумовити пункти договору.

Ви обов’язково залишитеся задоволені, що звернулися до нас за допомогою, адже ми допоможемо вам заощадити нерви, час і фінанси. Всі клопоти і паперову тяганину ми візьмемо на себе, а все, що потрібно від вас – це зателефонувати за вказаними номерами. Довірте питання легалізації будівель та реконструкції нерухомих об’єктів професіоналам, а самі приділіть більше уваги безпосереднього процесу будівництва і ні про що не переживайте.

Напишіть нам