Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Техпаспорт (ТП) БТІ на нежитлове приміщення, гараж або комплекс в Києві

 

[/skrypnykua]

Технічний паспорт на нежитлове приміщення – інформаційний документ, в якому прописано технічний стан і характеристики об’єкта. Раніше його виготовленням займалися виключно державні бюро, які мають назву БТІ. На сьогоднішній день є можливість замовити техпаспорт на комплекс в Києві або на інше приміщення через приватні компанії.

Послуги БТІ в Києві

Видається техпаспорт на різні типи приміщень, відповідно критерії для його отримання трохи відрізняються. Його можна замовити для кожного будинку окремо або для декількох відразу. Форма подачі заяв, терміни підготовки паперів, перелік необхідних довідок, а також вартість ТП БТІ на комплекс залежать від призначення споруди, її загальної площі.

Складається паспорт з декількох сторінок, на яких зазначено:

 • місцезнаходження об’єкта, прописана адреса;
 • інформація про власника;
 • тех. стан приміщень;
 • план-схема з вказаними межами;
 • інші характеристики, які включають в себе опис підведених комунікацій, їх наявність.

Оформити техпаспорт БТІ на нежитлове приміщення можна для таких типів будівель:

 • офісів;
 • складів, приміщень промислового призначення;
 • є можливість оформити технічний паспорт на гараж;
 • інших будівель, що з яких-небудь причин вважаються непридатними для використання.

ТП БТІ на гараж в Києві або на інший тип приміщення стане в нагоді в разі, якщо попередній техпаспорт був загублений або форма застаріла, потребує оновлення. Також в технічний паспорт на нежитлове приміщення необхідно вписувати зміни при переплануванні, перебудові, реконструкції.

Даний документ грає важливу роль в справах, пов’язаних з передачею нерухомості в інші руки по даруванню, спадок, а також при проведенні операцій купівлі-продажу. Сертифікований експерт з оформлення технічних паспортів допоможе клієнту зібрати і підготувати всі документи в найкоротші терміни.

Документи для оформлення

Список основних документів для подачі встановлений державою. Оформити техпаспорт БТІ на нежитлове приміщення можна, подавши:

 • паспорт та ідентифікаційний номер;
 • свідоцтво, яке підтверджує законне право на володіння майном;
 • грамотно написана за зразком заява про отримання техпаспорта;
 • чек з вказаною сумою сплати державного мита, інших внесків, якщо це необхідно;
 • рекомендується мати довідки від санітарно-епідеміологічної, а також газової і пожежної служб про справний стан всіх систем;
 • додаткові документи, в залежності від обставин, що склалися, попутно виникаючих проблем.

Зверніть увагу, що оригінали документів повинні залишатися на руках у замовника. В організації , що надають послуги БТІ в Києві, передаються тільки скани або копії. Зберігати техпаспорт варто на протязі всього часу володіння будівлею, оскільки він може знадобитися в будь-який момент.

Перебудови, зміна планування, будівництво нових корпусів або кімнат – всі ці дії в обов’язковому порядку повинні відображатися в документації. Ні в якому разі не можна вносити поправки самостійно, цим займається виключно експерт БТІ по оформленню техпаспортів на об’єкти нерухомості в Києві.

Зробити ТП БТІ на нежитлове приміщення в Києві та подати документи в організацію має право власник нерухомості або уповноважений, на якого завірили нотаріальну довіреність.

Видача даної довідки – досить складний процес, що займає багато часу. Він включає дуже багато нюансів, а один тільки збір документів може зайняти у клієнта більше місяця, що в деяких випадках абсолютно не підходить замовнику. Саме тому наше бюро «БТІ Адвокат» пропонує підготувати всі папери замість вас.

Співробітники в стислі терміни зберуть інформацію з різних служб, допоможуть клієнту отримати довгоочікуваний техпаспорт без зусиль, за короткий проміжок часу. Крім цього, підготовлені і навчені працівники мають досвід складання заявок, можуть швидше вирішити всі необхідні питання.

Відповідно з чинним в нашій країні законодавством, оформити технічний паспорт на гараж, офіс або інше нежиле приміщення компанія повинна протягом чотирнадцяти днів з моменту подачі заявки. Однак на ділі, цей процес може затягуватися, оскільки іноді виникають непередбачені обставини, що безпосередньо впливають на терміни. Наприклад, не вистачає будь-яких документів, затримка їх оформлення, непослідовність дій замовника у зв’язку з його необізнаністю і так далі.

Термін дії техпаспорта

Зразок ТП БТІ на сьогоднішній день не має чітких термінів дії, які б регламентувалися актуальними законами або актами. Існують лише рекомендації, що пропонують оновлювати видані документи кожні п’ять років. Вони можуть втратити свою актуальність тільки в тому випадку, якщо в будівлю або в документацію про право власності вносилися будь-які зміни.

Наша компанія надає широкий спектр послуг, пов’язаних з нерухомістю, оформленням різних довідок, паспортів. Фахівці консультують з юридичних питань, вирішують виникаючі проблеми. Від моменту подачі заявки до виконання робіт проходить мінімум часу, оскільки наші співробітники працюють швидко, оперативно та якісно.

Напишіть нам