Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Технічне обстеження будівель і споруд

image

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

Ловейкін Сергій Олександрович
Ловейкін Сергій Олександрович
+38(050)2104229
+38(067)4970221
btiadvokat@gmail.com

Технічне обстеження являє собою детальний огляд новозведених або старих об’єктів нерухомості висококваліфікованими фахівцями.

Метою обстеження є виявлення дефектів і пошкоджень різного ступеня в конструкціях з подальшим висновком та рекомендаціями їх усунення.

Обстеження об’єктів нерухомості може знадобитися в кількох випадках:

 

  • для узаконення незаконного будівництва;
  • для реконструкції;
  • в разі перепланування;
  • при капітальному ремонті;
  • в плановому режимі;
  • у разі виявлення тріщин або інших пошкоджень;
  • для відновлення замороженого будівництва;
  • при придбанні будівлі:
  • для зіставлення реальних робіт з плановими;
  • для зміни призначення конструкції.

У першому випадку – незаконної споруди, для того щоб приміщення можна було здати в експлуатацію, а також міські служби могли взяти його на облік, потрібно перевірити, чи відповідає воно всім зазначеним нормам. Також звертають увагу на те, чи не може приміщення принести шкоду життю та майну сусідів та інших громадян. У разі проведення робіт з реконструкції будівлі огляд обов’язково проводять для оцінки несучих здібностей стін і конструкцій, щоб забезпечити безпечні умови людям, які перебуватимуть всередині.

Для отримання докладної інформації заповніть форму, прикріпіть свої документи і, будь ласка, надішліть їх нам по електронній пошті btiadvokat@gmail.com

Коли проводиться перепланування, обстеження необхідно, щоб зрозуміти, як зміниться навантаження на конструкції, якщо будуть видалені деякі перегородки та стіни. Планове обстеження може проводитись для оцінки пожежної безпеки будівлі, а також у разі аварійних ситуацій або великий сейсмічної активності на конкретних ділянках. Якщо планується відновити законсервоване будівництво, проводити техобследованіе обов’язково, так як трапляються ситуації, в яких відновлення будівельних робіт буває зовсім не доцільно.

Купівля конкретної споруди увазі переконання в надійності всіх її конструкцій, а також безпеки життя і діяльності людей всередині, тому обстеження теж проводиться. Різного роду відступу від проектного плану можуть дуже негативно позначитися на технічних і експлуатаційних характеристиках приміщення, тому перевірка, тобто обстеження, обов’язкове.

Вартість технічного обстеження безпосередньо залежить від складності, обсягу проведених робіт, а також умов, в яких доведеться працювати експертам, і інших факторів, детально зазначених у договорі, який складають замовник і інженер технічного нагляду.

Сертифікат

 

Напишіть нам