Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Приватизація техповерху (горища)

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

У мешканців останніх поверхів багатоповерхового будинку є прекрасна можливість збільшити квадратні метри площі свого житла, приєднуючи до власної квартири технічний поверх, який в народі прийнято називати горищем.

Приватизація техповерху (горища)

Багато хто зіштовхуються з низкою, здавалося б, на перший погляднерозв’язних питань , приступаючи до справи приватизації горища. Але є законні шляхи і методи, за допомогою яких можна приєднати горище без глобальних проблем.

Компанія «БТІ Адвокат» – прекрасний помічник у вирішенні даного питання. Без зайвих бюрократичних перешкод і перепон ми допоможемо оформити всю необхідну документацію, так як маємо великий досвід у вирішенні даних питань.

Після того, коли ви вирішили зайнятися приватизацією горища, потрібно твердо переконатися, чи не присутні на горищі комунікації, якими користуються всі мешканці даного будинку. Це можуть бути труби тепломереж, електричні мережі, телефонні мережі. Якщо всі перераховані перешкоди відсутні – можна приступити до наступного етапу.

Важливим пунктом і наступним етапом в цій справі є також згода мешканців будинку. Але практика показує, що отримати таку згоду завжди дуже важко. Важливо, щоб мешканці квартир, які знаходяться поруч з вашою квартирою були не проти такого приєднання, тому найкраще обійти сусідні квартири та оформити нотаріально завірену згоду і незаперечення щодо приєднання частини техповерху до Вашої квартири.

Також ЖЕК, до якого належить Ваша квартира не повинен мати заперечень. І якщо ЖЕК і сусіди не проти – можна починати приватизацію горища.

Після цього наші фахівці займаються складанням технічної та дозвільної документації. Готується проект реконструкції з планованими приміщеннями. Складаються і подаються декларації на початок будівельних робіт. Після затвердження та реєстрації декларації у ДАБК, можна приступати до будівельних робіт.

Хочемо зауважити, що багато власників квартир давно провели будівельні роботи і користуються своїми техповерх (горищами). Але документи дозвільного характеру не оформляли. Тоді їм формально потрібно привести документи в порядок, звернувшись до нас за допомогою. Нерозв’язних питань немає, є лінь і боязнь бюрократичних труднощів.

Приватизація горища (техповерху) має багато позитивних моментів:

  • це може бути збільшення житлоплощі, якщо параметри горища дозволяють його переробити в житлову кімнату. Але! Якщо висота менше 2,5 м., То приміщення можна використовувати як воспомагательное (нежитлове);
  • це буде прекрасне рішення для збереження речей, місця яким в квартирі вже мало;
  • при установці мансардних вікон, це прекрасний вид для романтиків, який відривається з самого верху багатоповерхового будинку.

Компанія БТІ Адвокат – втілить Ваші мрії в реальність.

Напишіть нам