Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення техповерху (горища) у багатоквартирному будинку

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

Дуже часто жителів багатоповерхових будинків не влаштовують габарити їхніх квартир, тому вони постійно замислюються про те, як перепланувати своє приміщення. Для жителів останніх поверхів перепланування дуже актуальне, тому що в багатоповерхівках завжди є горище (технічний поверх), а його приєднання дозволить якщо не в кілька разів, то дуже помітно підвищити загальну площу квартири.

Узаконення техповерху (горища) у багатоквартирному будинку

Для того щоб здійснити цей задум, треба легалізувати горищне приміщення (техповерху), а зробити це людині, непідкованих юридично і незнайомій з бюрократією, буде досить непросто. Самовільно приєднувати горищне приміщення до своєї квартири категорично забороняється. Можуть бути накладені штрафні санкції, а якщо самовільне будівництво принесе шкоду комусь із інших мешканців будинку, то адміністративне покарання зміниться кримінальним.

Як відбувається процедура узаконення горища

Процедура легалізації горищного приміщення відбувається за стандартним планом узаконення перепланувань.

  • Насамперед потрібно звернутись в архітектурно-будівельний відділ районної адміністрації із заявою. Після подачі заяви вас попросять надати проект ремонтних робіт і видадуть умови та обмеження.
  • Проект та інші розрахункові роботи повинні проводитися досвідченими і висококваліфікованими працівниками, які мають ліцензію на надання подібних послуг.
  • Далі необхідно подати декларацію до Держархбудінспекцію і чекаєте засідання комісії, яка перевірятиме її на відповідність. Комісія протягом 10 днів повинна дати своїй вердикт – дозволити вам приєднання горища до квартири або відмовити.
  • Якщо ви отримали дозвіл, можете приступати до будівництва. По його завершенні потрібно ще раз звернутися до державної структуру для здачі готової роботи в експлуатацію. Кінцевим результатом всієї цієї процедури є технічний паспорт і право власності (приватизація) на приєднане горище.

Дуже важко людині, непоінформованій в юридичній сфері, впоратися з усіма бюрократичними процедурами. Вам належить заповнення бланків, збір документів і довгі черги, на які у більшості людей немає. Наша компанія готова запропонувати вам свої послуги у процедурі легалізації горищних приміщень. Все, що вам потрібно – набрати номер нашої фірми, і досвідчені менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання.

Також ви можете попередньо поцікавитися вартістю наших послуг, адже вони оцінюються індивідуально в кожному конкретному замовленні. Даний факт пояснюється тим, що вартість залежить від обсягу роботи, проведеної нашими співробітниками, і складності ситуації узаконення.Ми вже не перший рік займаємося легалізацією нерухомих об’єктів. За цей час ми встигли напрацювати успішну команду висококваліфікованих співробітників, які працюють як єдине ціле, чим суттєво прискорюють роботу над кожним конкретним замовленням. Ми створюємо максимально зручні та вигідні умови для кожного замовника і знаходимо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Наша співпраця почнеться з моменту підписання договору, пункти якого ретельно готуються і узгоджуються з вами. Всі турботи і клопоти, які можуть виникнути в процесі легалізації горищного приміщення, ми візьмемо на себе. Компетентність нашого підприємства підтверджують не тільки відповідні ліцензії, а й вдячні відгуки від людей, що вже встигли протестувати наші послуги. Ви гарантовано залишитеся задоволені нашою співпрацею, адже ми надаємо якісні юридичні послуги за розумно продуману ціну, доступну кожному.

 

Напишіть нам