Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення перепланування в квартирі

В умовах стрімкого розвитку інфраструктури та підвищення цін на нерухомість кожен задумається про свої квадратних метрах і, зокрема, про те, як розширити кімнати і перепланувати квартиру в цілому. Перепланування квартири – це кардинальна зміна конфігурації приміщення, але без певних знань така зміна може принести великої шкоди сусідам і самому власнику.

Всі ремонтні операції, які включають знесення стін і перегородок, повинні чітко регулюватися архітектурною інспекцією та бути внесені в технічний паспорт. Більшість громадян починають перепланування без дозволу, про що потім сильно шкодують. Перш ніж приступати до будівельних робіт, настійно рекомендується звернутися за консультацією до фахівців.

У чому суть узаконення перепланування квартири

Процедура легалізації перепланування – це дуже клопіткий і тривалий процес, який включає збір документів, заповнення різних бланків і масу інших бюрократичних нюансів, дотримуватися які не у всіх вистачить нервів і знань. Наше підприємство за час своєї практики зуміло зібрати компанію досвідчених і висококваліфікованих юристів, які вже не раз стикалися з подібними завданнями і успішно їх вирішували. Наші співробітники добре знайомі з усією технологією узаконення перепланувань в квартирах, тому в максимально стислі терміни вам допоможуть.

Легалізація перепланування у квартирі істотно відрізняється від узаконення її в приватному будинку. Це не дивно, адже, крім вас, там проживає багато інших людей, які можуть постраждати від того, що ви неправильно знесе стіну або зробите проріз не в тому місці.

  1. Отже, першим етапом на шляху до легалізації ваших ремонтних робіт є узгодження з сусідами, а в деяких випадках потрібно їх письмову угоду.
  2. Другим етапом є виготовлення проекту перепланування. Цим повинен займатися кваліфікований фахівець з відповідною ліцензією.
  3. Потім разом із заявою та заповненої декларацією вам потрібно відвідати архітектурно-будівельну інспекцію, де після засідання комісії вам видадуть дозвіл.
  4. Після проведення ремонту вам знову-таки буде потрібно до них звернутися для здачі в експлуатацію перепланованого об’єкта та внесення змін в технічну документацію.

Найпоширенішими переплануваннями, на які потрібно дозвіл і які вносяться в технічний паспорт в обов’язковому порядку, є:

  • міжкімнатні перегородки: їх знесення і переміщення;
  • перенос дверних прорізів;
  • розширення кімнат;
  • об’єднання кімнат;
  • об’єднання ванни і туалету.

Не вимагають узгодження з державними службами такі перепланування, як знесення комор, камінів, печей, а також зняття дверей в засклених балконах.

Існують також такі види перепланувань, які легалізації не підлягають, вони стосуються знесення несучих стін і інших важливих споруд. Такі випадки чітко описані у відповідних законах. Наші юристи володіють величезним досвідом роботи і вже добре знайомі з порядком вирішення питань з узаконення реконструкцій і перепланувань.

Ми надаємо повний юридичний супровід вашого замовлення, починаючи від повного збору документів і закінчуючи видачею техпаспорта. Ми завжди відстоюємо інтереси свого замовника, тому результат співпраці з нашою компанією вас приємно здивує. Вартість послуг безпосередньо залежить від обсягу виконаної роботи і обмовляється у кожному конкретному випадку індивідуально. Ви можете скористатися телефонним консультацією наших фахівців і попередньо погодити вартість конкретно свого замовлення, а вже після цього приступати до підписання договору з нашим підприємством.

Напишіть нам