Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Перше технічне обстеження будівлі треба провести через 2 роки після введення в експлуатацію, наступні перевірки – кожні 7 років

pervoe_tech_isledovanieПеріодично в новинах з’являється інформація про випадки обвалу будівель або ж мостів, які не були в своєчасно обстежені. Страждають люди, які втрачають житлову площу, майно, гроші. Підприємства, які повинні контролювати стан споруд, після введення в експлуатацію через 2 роки повинні провести їх перший технічний огляд, і через кожні наступні сім років – пройти його повторно. Проблема в тому, що більшість будівель в Україні зведені в середині минулого століття і 90% з них не проходили належної експертизи. Нагадаємо, в яких випадках вона необхідна і які етапи цього процесу.

Технічне обстеження споруди визначає можливість використання будівлі в подальшому і її поточний стан. Під час перевірки можуть бути виявлені проблемні зони, руйнування, які в майбутньому призведуть до більш серйозних аварійних ситуацій. Також, виявляться експлуатаційні якості будівлі, на підставі чого стане можливим побудова прогнозів на найближче майбутнє.

Якщо у вас одна з таких ситуацій – варто негайно провести техобстеження:

– присутні явні ознаки розпочатого руйнування споруди або окремих прибудов;

– у вас проходитиме перепланування, реконструкція або переобладнання будівлі;

– якщо термін експлуатації споруди закінчився;

– планується зміна напрямку виробничої діяльності;

– якщо будівництво відновлено після призупинення проекту;

– змінюється призначення зведеного об’єкта;

– при продажу або купівлі недобудованого будинку (це в свою чергу допоможе оцінити вартість об’єкта).

Для отримання докладної інформації заповніть форму, прикріпіть свої документи і, будь ласка, надішліть їх нам по електронній пошті btiadvokat@gmail.com

Етапи експертної оцінки будівлі:

  1. Перший етап ґрунтується на візуальному обстеженні будівлі. Тут основна мета – зібрати початкові відомості, зазначити стан будівельних конструкцій, скласти список і обсяг майбутніх робіт і подальшого огляду, визначити ключові моменти обстеження. Фахівці в загальному оглядають будівлю, конспектують спостереження і характеристики планування і конструкцій, інженерного обладнання, виявляють унікальні або нетипові технологічні елементи виробництва. Тут також важливо визначити мікроклімат споруди, а особливо вологість і ризики розвитку корозійних процесів. Якщо якісь заходи по профілактиці таких процесів проводилися – це теж потрібно вказати при першому огляді. На першому етапі варто вивчити дані про попередні техобстеження і приділити увагу тим моментам, які в минулому були проблемними, визначити як йдуть справи наразі. Чи варто вживати термінові заходи – фахівці вирішать на наступних етапах.
  1. На другому етапі працівники повинні вже більш детально вивчити будівлю або споруду. Обов’язково треба зафіксувати на фото видимі дефекти, заміряти масштаб руйнувань, внести дані в спеціальний бланк. У фахівців повинні бути необхідні інструменти для того, щоб виміряти тріщини, їх вигини, ширину, а також зазначити матеріали, з яких зроблені несучі конструкції. Варто при детальному огляді врахувати і просідання фундаменту, визначити чи не деформований ґрунт в основі будівлі.
  1. Третій етап – заключний. Експерти проводять розрахунок основних елементів будівлі або споруди: стіни, фундамент, основи, перекриття. Розраховуючи всі показники, виноситься єдине рішення про несучу здатність і надійність експлуатації конструкцій будівлі. Тут потрібно врахувати результати всіх експертиз попереднього етапу: дефекти, невідповідності в розмірах, властивості міцності будівельних матеріалів, корозійні процеси, розраховані схеми навантажень, дії температури, вологості, просідання ґрунту і інше.

По завершенні трьох основних етапів, фахівці виносять технічний висновок та складають технічний звіт. Наша компанія надає свої послуги з 2009-го року. Фахівці мають багатий досвід і виконують свою роботу з усією відповідальністю і знанням справи. По закінченню технічного обстеження Ви отримуєте складений сертифікованим експертом нашої компанії технічний звіт, в якому розміщені всі схеми, графіки, фото, конструкції і їх особливості, дефекти, вади і інші необхідні заміри. А також, на руки вам видадуть ще один важливий документ – технічний висновок. Він містить в собі:

– загальні відомості про будівництво;

– висновки техобстеження таких конструкцій як – покрівля, стіни, основа;

– детальний опис всіх виявлених дефектів і рекомендації щодо подальших дій;

– розширену відповідь з порадами як посилити окремі елементи споруди;

– прогнозування майбутньої експлуатації після ремонтних робіт;

– звіт про аналізи в лабораторії, якщо такі проводилися;

– окрему частину з проведеними розрахунками.

Технічне обстеження будівлі – дуже важливий крок, який краще довірити таким професіоналам, як фахівці ТОВ «Український інженерний технічний центр».

Напишіть нам