Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Інструментальне обстеження технічного стану будівель і споруд

Ловейкін Сергій Олександрович
Ловейкін Сергій Олександрович
+38(050)2104229
+38(067)4970221
btiadvokat@gmail.com

Як часто ви думали про технічний стан будівель якими ви володієте? Адже безпекою нехтувати неможна. За законом ви повинні проводити періодичні перевірки експертизи тех. стану вашої власності. Інакше вашу нерухомість не введуть експлуатацію і ви не зможете проводити з нею ніяких юридичних маніпуляцій.

У наш час, багато фірм набивають собі ціни за свої послуги, спираючись на економічні ситуації та просто змушують вас переплачувати. Наша компанія пропонує вам сприятливі ціни на свої послуги. Вам не доведеться переплачувати у фірм аферистів.

Для отримання докладної інформації заповніть форму, прикріпіть свої документи і, будь ласка, надішліть їх нам по електронній пошті btiadvokat@gmail.com

IMG_9926

Інструментальне обстеження будівель – це процес в результаті якого власник отримує данні про технічну сторону його нерухомості. Зокрема це інформація про деформації або тріщини в конструкціях якщо вони є. Також ви отримуєте документи про реальний технічний стан будівель.

Спочатку потрібно провести візуальний огляд нерухомості, на основі якого вже проведуть інструментальний. Просто може виявитись те, що більш детального обстеження непотрібно проводити.

Візуальний метод – має на увазі, аналіз стану будівель та споруд завдяки чому відбувається створення візуальної характеристики всіх конструкцій за зовнішніми ознаками.

Експертиза технічного стану нерухомості проводиться у випадках, коли є необхідності визначити ступені пошкоджень та дефектів конструкцій на об’єкті задля запобігання аварійним ситуаціям, а також при укладанні угоди про купівлю-продаж. Інструментальне обстеження будівель дає змогу дізнатися технічний стан об’єкту до його придбання.

В багатьох випадках інструментальні перевірки потрібно проводити при виявлені під час візуального огляду дефектів або пошкоджень. У більшості випадках необхідності в більш детальному огляді немає, без виявлених порушень під час зовнішньої перевірки.

Інструментальний огляд має два види. Частково руйнівний та неруйнівний. Руйнівний метод відрізняється тим, що дає майже всю інформацію про стан конструкцій і споруд, тоді як неруйнівний дає нам дуже мало в порівнянні з частково руйнівним.

Інструментальне обстеження споруд вид перевірки, що концентрує свою увагу на тих характеристиках об’єкту як міцність та надійність. Документи отримані в результаті цієї перевірки містять в собі схеми, ступінь деформації та місця пошкоджень. Будуть вказані рекомендації, що до усунення ризиків.

Наша компанія надає послуги кваліфікованого персоналу для експертиз технічного стану нерухомості. Звертайтесь до нашого БТІ в Києві, ми проведемо усі необхідні процедури без затримок, та якісно. Тому переживати за виконану роботу не потрібно. Ми заповнимо всі необхідні акти та документи за встановленими формами законом без помилок.

Обираючи той чи інший метод ви зможете зручно для себе отримати всі документи після перевірку об’єкту. Наша компанія має всі сертифікати та ліцензії у працівників. Тому вони виконають свою роботу швидко і професіонально не залежно від обраного методу.

IMG_9929

Методи інструментального аналізу

Можна зазначити не так багато методів інструментального аналізу. Проводять їх за допомогою спеціального обладнання. Буває два методи такого огляду:

 1. Неруйнівний. Не проводяться ніякі руйнівні роботи. Дає небагато інформації.
 2. Часткове руйнування. Дає майже всю інформацію про конструкцію. Цим методом визначають слабкі місця в споруді.

Більшість обирають другий метод за його інформативність. Адже визначивши слабкі місця в конструкціях, можна уберегти свою нерухомість від аварійних ситуацій. За допомогою цього метода фахівцям легше визначати проблеми в споруді. Для проведення обох методів ми маємо всі сертифікати. Тому звертайтесь до наших спеціалістів за додатковою інформацією.

Інструментальний огляд включає

Інструментальне обстеження споруд потребує не так багато процедур. Вони будуть перераховані нижче:

 • Перевірка на виявлення об’єму (ступінь) деформації споруди. Її проводять за допомогою нівеліра.
 • Виявлення зсувів і прогинів в опорній конструкції.
 • Перевірка за допомогою ультразвукового обстеження. Дає змогу визначити показники цілісності, міцності і вологості розчину та бетону. Для визначення цього переліку найчастіше і використовують популярний ультразвуковий метод.
 • Додаткова перевірка на виявлення деформуючих процесів.
 • Виявлення та аналіз тріщин. Вираховування їх глибини та величини.
 • Аналізування таких характеристик приміщення як: повітропроникності, звукопровідності і теплоізоляції.
 • Перевірка будівлі або споруди на вібрації.
 • Визначення ступеня просадки фундаменту.

Результатом після проведення всіх перевірок являється видача акту тех. стан приміщення.

Найчастіше технічний стан будівель визначають цим методом. Адже він дає змогу отримати досить широкий спектр інформації. Час іде і будинки зношуються, та в них з’являються деформації та тріщини. Також коли власник добудовують нові елементи то вони можуть ще більше навантажити конструкції, що може призвести до поломок та зсувів. Також це прискорює процес зношення самої конструкції. Не зайвим буду застрахувати себе і найняти фахівця який визначить доцільність добудови.

Коли власник своєї нерухомості хоче провести її обстеження то йому потрібно не так багато. Перше що йому знадобиться – це професіонали, які проведуть огляд об‘єкту не пропустивши ні одної тріщини да зсуву, які за прийнятну ціну без помилок виконають свою роботу. Друга річь яка потрібна власнику у цьому питанні – це спеціальне обладнання для цих перевірок. Наша компанія має все вище перераховане. Кваліфікований персонал чи якісне обладнання ми маємо обидва пункти.

Документи що ви отримаєте після експертизи технічного стану буде зазначено всі порушення і пошкодження. До них будуть додані фотоматеріали для кожного дефекту. Оцінка експерта про ступінь зносу будівлі. Також будуть вказані рекомендації, що до усунення цих проблем.

viber seauchac image

Ситуації в яких необхідне проводять технічне обстеження будівель і споруд

Є ситуації які потребують від вас цього обстеження як від власника нерухомості:

 • При перевірці були знайдені пошкодження та дефекти.
 • Власник який проводить оновлення або перепланування будівлі збільшує навантаження на опорні споруди.
 • Знайдено порушення в невідповідності проекту при проведенні реконструкцій нерухомості, що збільшило навантаження або зменшило здатність опорної конструкції витримувати навантаження.
 • Зміна функцій будівлі. Також при оформленні виконавчої та проектно-технічної документації.
 • Будо відновлено будівництво після його призупинення у випадку відсутності заходів консервації. По проходженню 3-х років після зупинення будівництва проводячи заходи відповідно до консервації об’єкта.
 • Перевірка реального стану нерухомості. Деформація грунту біля конструкцій та споруд.
 • Після природніх і техногенних явищ я вплинули на стан конструкцій. Власнику потрібно провести переоцінку стану його нерухомості.
 • Наказ від державних органів.
 • По закінченню терміну експлуатації споруд і конструкцій. Також отримання висновку про технічний стан для оформлення ліцензії на експлуатацію об’єкту.
 • Зміна власника нерухомості.
 • Страхування об’єкту потребує проведення цієї процедури.
 • Визначення вигоди у ремонті або реконструкції.

Всі ситуацію по своєму унікальні. Вид об’єкта та виставлені цілі кожним замовником різні, відповідно і ситуації різні. За законом кожен власник нерухомості має провести  обстеження технічного стану його власності. Інакше перевіряючи органи можуть ваc оштрафувати на десятки тисяч гривень.

Можна тільки додати, що життя людей має стояти на першому місці. Тому проводьте регулярні перевірки для своє безпеки та безпеки інших.

Статті на схожу теми:

 1. Технічне обстеження будівель і споруд
 2. Інструментальне обстеження будівельних конструкцій

Напишіть нам