Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

ФОП Ананьєв Є.О. отримав лист подяки від патрульної поліції м. Київ

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com
Рибалка Ілля Сергійович
Рибалка Ілля Сергійович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

Фахівці підприємства «БТІ Адвокат» виконують всі види технічної інвентаризації будь-яких об’єктів нерухомості швидко і якісно, ​​а також проводять консультації з питань оформлення нерухомості.

Євген Ананьєв, інженер з технічної інвентаризації
Євген Ананьєв, інженер з технічної інвентаризації

«БТІ Адвокат» – висококваліфіковані фахівці в сфері нерухомості, використовують сучасне високотехнологічне обладнання, працюють в системі точного позиціонування, надають комплексні і додаткові послуги.

Репутація нашого підприємства «БТІ Адвокат» – запорука довірчого співробітництва.

Ми принципово керуємося чотирма основними правилами:

  • Конфіденційність наданих Замовником відомостей і індивідуальний підхід.
  • Висока кваліфікація співробітників.
  • Дотримання законодавства України та територіальних наказів в сфері нерухомості.
  • Розумне, штучно не завищене ціноутворення на послуги.

Звернувшись в «БТІ Адвокат», ви зробите правильний вибір.

У цьому вже переконалися клієнти підприємства. Так, наприклад, Департамент патрульної поліції м. Києва направили лист подяки директору «БТІ Адвокат» Ананьєву Євгену Олександровичу. Ми дуже раді отримувати листи від задоволених клієнтів.

У грудні 2020 роки до нас звернувся Департамент патрульної поліції м. Києва за послугою-провести технічну інвентаризацію цілого комплексу адміністративних будівель по вул. Федора Ернста, 3.

Технічну інвентаризацію проводили після проведення капітального ремонту окремих адміністративних будівель перед оформленням права власності об’єктів нерухомості в реєстрі нерухомого майна. На об’єкті 8 адміністративних будівель, тому завдання перед нашим підприємством стояла не легке.

Технічна інвентаризація об’єктів нерухомості – це комплекс робіт, в який входить проведення обмірів приміщень, визначення зовнішніх контурів будівлі, визначення конкретних матеріалів, використовуваних для будівництва, оцінка конструкції будівлі (несучих і не несучих стін) і т.д. В ході проведення робіт з технічної інвентаризації вдається визначити індивідуальні параметри об’єкта, на основі яких згодом складається технічний паспорт (опис) нерухомості.

Проведення інвентаризації проводилося в суворій відповідності нової Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна №127 від 24.05.2001 р. Затверджена наказом Мінрегіону від 26 липня 2018 року № 186, який набув чинності 15 січня.

В даному випадку проводилася поточна інвентаризація з внесенням змін, що відбулися в ході капітального ремонту.

Під час технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна оглядалися основні конструктивні елементи будівель: фундаменти, стіни, перегородки, міжповерхові і горищні перекриття, підлога, вікна, двері, а також внутрішня і зовнішня оздоблення; системи опалення та вентиляції, водопровідно-каналізаційне обладнання. Так само проводилися обмірні роботи в місцях перепланування.

Роботи з технічної інвентаризації здійснювалися відповідальними сертифікованими фахівцями, з обов’язковою участю представника замовника, в присутності якого проводилося обстеження конструкцій і виміри.

В результаті, на кожен об’єкт нерухомого майна був складений окремий технічний паспорт, відповідно до вимог інструкції №127 від 24.05.2001г. затвердженої наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 186 від 26.07.2018. «БТІ Адвокат» сформував інвентарна справа змін в об’єктах нерухомості.

Термін виконання робіт, розмір і порядок оплати робіт з технічної інвентаризації визначався в договорі за домовленістю сторін.

Вся діяльність нашого «БТІ Адвокат» підтверджена відповідними кваліфікаційними сертифікатами. Це гарантує якісне і оперативне вирішення поставлених клієнтом завдань, уникнення неприємних черг в комунальних БТІ, нескінченного, що займає 2-3 місяці, очікування кожного документа і оплати додаткових рахунків.

Пам’ятайте, що технічна інвентаризація – це невід’ємна процедура, яка визначає ідентифікацію об’єкта. Вона обов’язкова перед реєстрацією прав власності, після реконструкції, капітального ремонту або перепланування будівлі, перед здачею зведеного об’єкта та ін.

Один дзвінок заощадить ваш час, ми виправдаємо довіру!

Чекаємо Вас і допоможемо у вирішенні складних питань!

Напишіть нам