Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Ананьєв Євген Олександрович – інженер з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

Підтримка порядку і своєчасного проведення інвентаризацій на ринку нерухомості України неможливо без висококваліфікованого фахівця, який може оперувати великими обсягами інформації і управляти процесом.  Саме це завдання головним чином і покладається на інженера з технічної інвентаризації.

У зв’язку з набранням чинності наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2012 року № 658 (наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 28.12.2012 року № 658) та проведенням реформування системи  БТІ в Україні, технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна проводиться суб’єктами господарювання, у складі яких працює виконавець робіт з технічної інвентаризації, що пройшов професійну атестацію та має відповідний кваліфікаційний сертифікат встановленого зразка.

Євген Олександрович Ананьєв

Євген Олександрович Ананьєв – висококваліфікований фахівець, що володіє сертифікатом інженера, який необхідний для легітимного здійснення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна на всій території України.

Безстроковий сертифікат інженера з технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна Євген Ананьєв отримав 26.03.2013 року серія АЕ № 001803, який виданий Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.  По закінченню 5 років він пройшов підвищення кваліфікації.

Сертифікація інженера з технічної інвентаризації проходила на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2011 року № 554.

Атестацію проводила – Всеукраїнська громадська організація «Асоціація експертів будівельної галузі України».

Євген Олександрович Ананьєв у своїй роботі застосовує знання методичних матеріалів на підставі нової інструкції від 15 січня 2019 «Про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна» затвердженої наказом Мінрегіону від 26 липня 2018 року № 186. Раніше діяла інструкція №127 від 24.05.2001 року.

І так, а що ж таке технічна інвентаризація?

Технічна інвентаризація – це облік об’єктів нерухомості, визначення їх цільовим призначенням та відповідності дозвільної та проектної документації. Замовник отримує готовий технічний паспорт із зазначенням точного місця розташування об’єкта, поверхових планів, експлікації приміщень, технічних характеристик конструктивних елементів будівель і споруд, відсотки зносу, року будівництва та реконструкцій, наявність інженерних мереж будівлі. Це ціла біографія житлового або виробничого приміщення, без якої бути повноцінним власником нерухомого майна неможливо!

Інженер Ананьєв Євген Олександрович проводить технічну інвентаризацію різних будівель: від квартир, кімнат в гуртожитку, котеджів і дачних будинків до офісних і виробничих приміщень, незавершених об’єктів будівництва та гаражів.  Він принципово керується трьома основними правилами:

  • Конфіденційність наданих Замовником відомостей і індивідуальний підхід.
  • Висока кваліфікація і дотримання термінів виконання робіт.
  • Дотримання законодавства України.

Вся діяльність Євгена Олександровича Ананьєва підтверджена не тільки відповідним кваліфікаційним сертифікатом. Це скрупульозний і уважний до деталей відповідальний фахівець. Він якісно і грамотно виконує обмірювальні, креслярські і розрахункові роботи будь-якої складності.

Напишіть нам