Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

У ДАБІ відбулася оперативна нарада з питань децентралізації держархбудконтролю та будівельної амністії

17 червня 2015 відбулася нарада всіх співробітників Державної архітектурно-будівельної інспекції України з керівниками всіх територіальних органів ДАБК. У ході зустрічі обговорювалися питання, що стосуються оптимального механізму реалізації новоприйнятого закону України про децентралізацію державного архітектурно-будівельного контролю та всіх питань легалізації самобудів.

Сергій Драч у своїй доповіді наголосив, що в роботі Держархбудінспекції саме ці два робочих напрямки на сьогоднішній день є пріоритетними, і на них слід зосередити найбільше уваги і сил. Як стверджує Сергій Драч, головним завданням державної служби є налагодження з усіма органами місцевої влади тісної співпраці з метою повної передачі повноважень всім установам, які самостійно вирішать створити органи місцевого архітектурно-будівельного контролю. Будівельна амністія, розглянута на нараді, є однією з програм, яка раз і назавжди вирішить проблему нелегальних забудов і цим самим зменшить соціальну напругу серед громадян.

Нарада проходила у формі і діалогу, і дискусії, всі учасники могли висловити свою точку зору, що стосується шляхів оптимізації нового порядку і введення його в реалізацію. Кожен бажаючий міг висловити свої власні думки, які в результаті допоможуть якнайшвидше показати на практиці доцільність нового порядку введення в експлуатацію самобудів.

Світлана Каліщук – заступник голови Української асоціації бюро технічної інвентаризації України «Укртехінвентаризація» – поділилася з усіма присутніми своїм досвідом у роботі, а також дала цікаві поради просування нового порядку. Також Світлана Каліщук анонсувала проведення цілого ряду навчальних семінарів в усіх регіонах, участь в яких можуть взяти всі бажаючі представники органів архітектури місцевої влади.

Напишіть нам