Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Нерухомість

Поняття нерухомості включає в себе земельну ділянку, яка вільна від забудови і поліпшення на неї, при цьому нерозривно пов’язана з ним, та інше майно, віднесене законом до нерухомого. В актах законодавства України є кілька понять того, що таке нерухомість, ці поняття можуть значно відрізнятися один від одного не тільки за формулюванням, але і за змістом. Враховуючи ці суперечності, в книзі для оцінки майна і майнових прав термін «нерухомість» вказано, враховуючи основу міжнародних стандартів.

Визначення має велике значення з усіх боків. В теорії і практиці важливо розрізняти поняття нерухомості як матеріального об’єкта, так і з боку економіко-правових і соціальних відносин. Вони забезпечують особливий порядок розпорядження, даючи їм особливу стійкість прав.

Будь-який з об’єктів зазвичай існує у співвідношенні економічних, соціальних і фізичних властивостей. Виходячи з особливостей випадку, будь-який з них може виступати в ролі основного варіанту.

Виходячи з юридичного рівня, нерухомістю є сукупність приватних і публічних прав, які встановила держава, враховуючи норми вітчизняні та міжнародні. Приватні права можуть бути частковими, неподільними і розділеними, на основі горизонтального і вертикального розмежування майна на: підземні ресурси, поверхню земельних ділянок, споруди на них, а також повітряний простір.

 

Напишіть нам