Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Іменований об’єкт

Іменований об’єкт – це частина населеного пункту, яка має оригінальну назву, що склалося історично або виходячи із специфіки об’єкту, також садово-городні кооперативи і місця знаходяться в будівлях без визначення вулиць.

Іменований об’єкт, як і будь-яка інша форма нерухомості, потребує законного оформлення.

Реєстрація права діє абсолютно на всій території країни, це обов’язкова процедура, яку зобов’язані виконувати всі громадяни, включаючи органи місцевого самоврядування, підприємства, установи та інші, незалежно від форми власності.

Процесу обов’язковій реєстрації належить право власності на будь-яку нерухомість для фізичних та юридичних осіб. У цю категорію входять не тільки громадяни країни, але й іноземці, включаючи органи самоврядування. Реєстрація здійснюється на підставі документа, що підтверджує права в реєстрі прав власності на нерухомість. Це система інформації, яка містить відомості про реєстрацію права власності, об’єкти нерухомого майна та всіх документах, що підтверджують володіння.

Реєстратор може відмовити у запису у випадку деяких порушеннь порядку:

  • відсутня оплата або документ, що підтверджує її;
  • в заяві не вказані всі відомості;
  • не надано документів, що підтверджують особу.

Будь-яке рішення про реєстрацію нерухомості або законну відмову приймає реєстратор, який має всі повноваження прийняття рішення. Документальна процедура завжди проводиться тільки після технічної інвентаризації.

Напишіть нам