Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Гараж

Гараж — це приміщення або особлива будова для зберігання і технічного обслуговування автомобілів, мотоциклів.

Існує кілька типів будівель гаража, які відрізняються розміром і місцем знаходження, при цьому, як правило, виконуючи одну і ту ж функцію:

  • вбудовані, вбудовано-прибудовані, прибудовані гаражі — такий варіант включає в себе поєднання гаража з будівлями різного типу призначення, наприклад, спортивного, житлового, культурно-побутового і т. д., які також можуть бути прибудованими до торців житлового будинку або будь-якого іншого приміщення;
  • стоянки — призначаються для паркування, зберігання машин, але при цьому місце не обладнане для обслуговування машин, може бути огородженим повністю або частково;
  • підземні гаражі — споруди, які розміщені нижче рівня поверхні.

ЗУ «Про власність» говорить, що будь-який член дачного, гаражного чи іншого товариства, який вносить повний внесок за дану споруду або приміщення (в даному випадку гараж), має право на повне володіння цим майном. Щоб оформити документи на володіння, необхідно підготувати загальний пакет документації:

  • рішення про відведення ділянки;
  • план відведення, підтверджений управлінням архітектури;
  • рішення комітету гаражного кооперативу;
  • свідоцтво про реєстрацію;
  • довідка з управління.

Оформленням документів повинен займатися голова гаражного кооперативу. Для того щоб весь пакет документів був зібраний швидко і оформлення відбулося законно і без додаткових витрат часу і грошей, до роботи можна підключити фахівця, який знайомий з усіма тонкощами підготовки та проведення процесу оформлення документації.

Для свідоцтва про право власності вам також знадобиться технічний паспорт БТІ, щоб безпосередньо оформити та зареєструвати свідоцтво. Оформивши його, ви отримуєте право розпоряджатися гаражем на свій власний розсуд.

Напишіть нам