Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення гаражів

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com
Тимошенко Сергій Леонідович
Тимошенко Сергій Леонідович
+38(068)7109832
+38(050)5342591
btiadvokat@gmail.com
У сучасному світі обійтися без транспортного засобу практично нереально. Кожен день ми стикаємося з потребою швидкого пересування. Зрозуміло, набагато вигідніше мати свій особистий автомобіль, ніж кожен день підлаштовуватися під графік руху громадського транспорту. Виходячи з цього, також зрозумілим фактом є те, що автомобіль потрібно десь зберігати, а гараж – це самий оптимальний варіант. Мало хто хоче залишати свій дорогий автомобіль під вікном або на парковках, тому гараж є дуже вигідним нерухомим майном.

Для того щоб надалі ви не зіткнулися з купою проблем і не піддалися штрафним санкціям, пам’ятайте, що оформляти право власності на гараж можна тільки в тому випадку, якщо у вас є дозвіл на його споруду. Нерідко можна почути про те, що гараж підданий знесенню через те, що господарі не вчасно оформили на нього документи.

Як відбувається узаконення гаража

Є кілька варіантів узаконення такого нерухомого майна, як гараж. Якщо ви збираєтеся оформити право власності на гараж, який знаходиться у дворі багатоквартирного будинку, вам спочатку потрібно отримати дозвіл в райадміністрації на установку гаража в конкретному місці на території двору. Комісія буде ретельно вивчати і перевіряти всі дані, які ви вкажете в заяві, і якщо все відповідає дійсності, дасть дозвіл.

В деяких випадках, коли гаражів у дворі поки ще немає і ви будете першим, хто зважився на його зведення, від вас можуть зажадати згоду від сусідів, що вони не проти установки такого нерухомого об’єкта, як гараж. Після отримання розпорядження від комісії райадміністрації на розміщення гаража ви укладаєте договір з ЖЕКом, і гараж можна здавати в експлуатацію.

Якщо ви хочете будувати гараж в приватному секторі, то зіткнетеся з тією ж паперовою тяганиною, що і при легалізації будь-якої споруди.

  • Насамперед від вас зажадають документ на право власності на земельну ділянку.
  • Далі – проект споруди та декларацію, на основі якої буде прийматися рішення про видачу дозволу на будівництво.
  • Після закінчення будівництва вам так само, як і у випадку зведення житлового будинку, потрібно звернутися в архітектурно-будівельну інспекцію і здати гараж в експлуатацію.
  • На гараж видається новий технічний паспорт або його вносять в стару технічну документацію вашої ділянки.

Для того щоб заощадити свої нерви і час, ви можете звернутися в наше підприємство за допомогою. Кваліфіковані фахівці, які не перший рік займаються вирішенням подібних проблем, в найкоротші терміни доб’ються дозволу на будівництво та узаконять ваш гараж. Ви позбавляєте себе від всієї паперової тяганини, довгих черг, збору документів і біганини по інстанціях різного характеру – все це ми візьмемо на себе. Від вас вимагається лише набрати номер нашої компанії.Ви також можете отримати безкоштовну телефонну консультацію і поцікавитися вартістю наших послуг. Ціна на роботу наших фахівців вказується в індивідуальному порядку, так як безпосередньо залежить від складності ситуації та обсягу робіт, виконаних нашими співробітниками. У будь-якому випадку всі ціни грамотно продумані і є доступними для всіх.

Ми пропонуємо вигідні умови для співпраці, а якістю наших послуг ви обов’язково будете задоволені. Компетентність нашої фірми можуть засвідчити позитивні відгуки від людей, що встигли протестувати нашу роботу, і величезна база постійних клієнтів. Ми цінуємо кожного замовника, тому з радістю візьмемося за невеликі комерційні замовлення і за великі промислові споруди.

Напишіть нам