Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Технічна інвентаризація будівель і споруд в Україні

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com
Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com

Наші фахівці проводять інвентаризацію будівель, споруд, а також інженерних мереж усіх об’єктів нерухомості, включаючи цілісні майнові комплекси, дотримуючись методики проведення інвентаризації . Особливу увагу ми приділяємо нежитловим, виробничим і адміністративним об’єктам. Компетентність виконання роботи починається з вивчення проектної та технічної документації. Специфіка технічного призначення будівель і споруд вимагає точних вимірювань і детального опису об’єктів нерухомості і розуміння порядку проведення технічної інвентаризації .

Якісне виконання креслярських робіт, підрахунку площі та складання технічного плану приміщення або будівлі перевіряє фахівець технічного контролю Свєженцева Олена Вікторівна. Якщо послуги з інвентаризації будівель потрібно виконати в найкоротші терміни, то виїжджають наші сертифіковані фахівці-експерти по технічної інвентаризації об’єктів нерухомості: Тимошенко Сергій Леонідович, Скрипник Сергій Володимирович і звичайно ж Ананьїв Євген Олександрович.

Коли необхідно проводити інвентаризацію нерухомості і виготовляти техпаспорт

Відповідно до законодавчої бази України технічну інвентаризацію необхідно проводити обов’язково в таких випадках:

  • при введенні новозбудованої нерухомості в експлуатацію, також після капремонту, перепланування або реконструкції;
  • в момент реєстрації прав на незавершені об’єкти будівництва;
  • при переоформленні прав власності при розділі, об’єднанні нерухомості.

Як відбувається процес виготовлення техпаспорта

Технічний паспорт на багатоквартирний будинок, цілісний майновий комплекс (виробничий або громадський) – все це під силу нашим експертам з технічної інвентаризації.

Після виготовлення технічного плану і технічного паспорта можна починати процедуру оформлення права власності. Фахівці центру технічної інвентаризації можуть допомогти зібрати пакет документів і оформити право власності з внесенням до реєстру речових прав нерухомого майна України. Нагадуємо, що ми знаходимося в м. Києві, але працюємо по всій Україні.

  • Технічні паспорти на громадські та виробничі будівлі оформляються після сформованого інвентарної справи з зазначенням характеристик об’єктів нерухомості .
  • Вимірювання проводяться тільки лазерними далекомірами або откомпорірованнимі рулетками.
  • Креслення планів поверхів виробляємо на сертифікованій (ліцензійної) програмі AutoCAD. Вся технічна документація формується як в паперовому, так і в електронному вигляді.

Регулярно наші інженери відвідують семінари і проходять підвищення кваліфікацій по інвентаризації нерухомого майна, що істотно підвищує якість виконуваної роботи.

Види технічної інвентаризації об’єктів нерухомості

На практиці можна зустріти такі види проведення техінвентаризації:

  • Первинну проводять на всіх об’єктах, де раніше вона не була здійснена. В результаті технічної інвентаризації об’єктів нерухомості виготовляється техпаспорт. Якщо майно загальне, то проводиться вона за зверненням будь-якого власника.
  • Планову виконують для того, щоб виявити зміни в будівлях і відобразити їх у техпаспорті і технічному плані споруди .
  • Позапланову замовляють якщо були виконані перепланування, реконструкції, руйнування, переобладнання і так далі. Це необхідно при проведенні операцій з майном, які підлягають державній реєстрації.

Результат роботи технічної інвентаризації – це видача технічних паспортів із зазначенням характеристик об’єктів нерухомості . Кожен техпаспорт на нерухоме майно, оформлений на підставі інструкції № 127 від 24.05.2001 зі змінами та доповненнями. Співробітники центру технічної інвентаризації готові працювати по всій Україні і дотримуватися порядок проведення технічної інвентаризації. Для відрядних поїздок маємо в наявності обладнаний автотранспорт. Впевнені, що наші технічні паспорти допоможуть Вам надалі оформленні права власності. Результат гарантовано відповідно до чинного законодавства.

Напишіть нам