Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Держреєстрація прав власності на нерухоме майно за рішенням суду

Серед підстав реєстрації права власності в держреєстрі виділяють рішення суду, яким встановлюється право юридичної або фізичної особи на нерухомий об’єкт. Крім того, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі такі судові рішення, які встановлюють юридичні факти належності документів на нерухомість певній особі. Це стосується, наприклад, випадків, коли в правовстановлюючих документах містяться помилки, описки і неточності, коли існує різниця в даних документів (наприклад, у свідоцтві на право власності і в паспорті власника нерухомості вказано прізвище з різницею в одну букву і т.д. ).

Реєстрація прав за рішенням суду

Реєстрація права власності за рішенням суду можлива тільки в державному реєстраційному органі.Якщо таке право виникло до 1.01.2013 року, то перереєструвати його немає необхідності. Якщо ж вчасно право зареєстровано не було, то зацікавлена ​​особа повинна звернутися до держреєстратора та подати такі документи:

  • заява;
  • правовстановлюючий документ (у даному випадку – судове рішення, оформлене належним чином і містить відмітку про його вступ в силу) та його копію, завірену у нотаріуса;
  • копію довідки з ідентифікаційним номером, а також копію паспорта особи, яка звернулася до держреєстратора;
  • документ, що засвідчує права уповноваженої особи, який діє від імені заявника;
  • квитанцію про оплату, стягнутої за реєстрацію прав на нерухомість;
  • квитанцію про оплату витягу з Єдиного реєстру прав.

На що звернути увагу?

При отриманні на руки судового рішення потрібно перевірити правильність заповнення всіх ваших особистих даних. Від цього буде залежати, візьмуть вашу заяву на реєстрацію права власності чи ні. Якщо у реєстрації буде відмовлено, то доведеться звертатися до суду, який видав рішення, а це затягне процедуру реєстрації.

Як окремий документ рішення суду не породжує права розпоряджатися об’єктами нерухомості.Тільки лише реєстрація права власності, проведена реєстратором на підставі даного рішення, стане підставою, щоб

  • продати нерухомість або здати її в оренду;
  • подарувати житлової або нежитлової об’єкт або залишити його в спадщину;
  • внести нерухомість в якості статутного капіталу і т.д.

Якщо ви довірите реєстраційні формальності фахівців нашої компанії, то збережіть власний час, нерви і кошти. Ми працюємо в даній сфері не перший рік і гарантуємо, що обумовлені з клієнтами терміни реєстрації будуть нами дотримані. Безкоштовна консультація та приємні ціни на послуги – ось ще декілька переваг співпраці з нами.

Напишіть нам