Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Отримання дозволу на будівництво

Циганок Михайло
Циганок Михайло Валерійович
+380504259399
Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

Як відомо, жодна будівництво не буде легальним до тих пір, поки на руках забудовник не буде дозвіл на будівництво, затверджене у відповідних інстанціях. Процедура отримання його – не з легких, самостійно впоратися з усією паперовою тяганиною і бюрократією недосвідченим забудовникам дуже непросто. Процедура отримання дозволу на будівництво безпосередньо залежить від складності майбутніх робіт.

Для зведення невеликих споруд – не вище двох поверхів та господарських споруд до 300 квадратних метрів, гаражних приміщень буде достатньо повідомлення про початок будівництва.Для об’єктів 1-3 категорій потрібно декларація про початок будівництва, яка видається на основі технічного паспорта. Об’єкти складного характеру, що відносяться до 4 і 5 категорій споруд, потребують попереднього отримання дозволу на будівельні роботи.

У перших двох випадках замовник повинен заповнити відповідну форму і подати її особисто або рекомендованим листом в госархінспекцію місцевості, де відбуватиметься споруда. Починати будівництво можна вже на другий день з моменту відправки повідомлення. Щоб почати будівництво складних архітектурних споруд 4 і 5 категорії, потрібно зібрати документи і заповнити відповідні заяви. До необхідних до подачі документів належать:

  • копія вашого права користування на нерухомість (у випадках оренди);
  • копія документа, що підтверджує вашу власність на нерухомість;
  • проектна документація споруди;
  • ліцензія на виконання будівельних робіт;
  • копії документів осіб, які відповідатимуть за будівельні роботи.

Після збору і заповнення всіх документів їх потрібно подавати до територіального органу ДАБІ. Будувати об’єкти 4 і 5 рівнів складності можна тільки після отримання дозволу, але ніяк не після подачі заявки. Без дотримання вищевказаної процедури споруда буде вважатися незаконною і особи, які відповідають за процес побудови, будуть притягатися до відповідальності. Також кримінальна відповідальність передбачається в разі надання в органи ДАБІ недостовірних даних та відомостей у декларації.

Для того щоб заощадити свої нерви, час і гроші, а також випадково не потрапити під штрафні санкції, ви можете звернутися за допомогою в нашу фірму. Досвідчені співробітники правильно заповнять всі документи і в найкоротші терміни доб’ються видачі дозволу на початок будівництва.Ви позбудетеся від паперової тяганини і всіх супутніх проблем, натомість зможете краще обміркувати сам процес будівництва.

Цінова політика нашого підприємства є цілком доступною для всіх верств населення, адже вона прямо залежить від обсягу виконаних робіт. Кожне замовлення досвідчені юристи та фахівці інших напрямків ретельно вивчають в індивідуальному порядку, тому і вартість оголошується для кожного конкретного випадку. Ви можете попередньо скористатися телефонним консультацією наших фахівців, а вже потім укладати з нами договір.

Напишіть нам