Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Декларація про початок будівельних робіт

Циганок Михайло
Циганок Михайло Валерійович
+380504259399
Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

У процесі будівельних робіт більшість недосвідчених забудовників через незнання законів стикаються з проблемами з легалізації своїх будівель. Незареєстровані будівельні роботи можуть спричинити за собою не найсприятливіші наслідки як для власника, так і для забудовників. Перш ніж приступити до будівельних робіт, потрібно добре ознайомитися з законами та нормативними актами, які чітко відображають всю процедуру будівництва.

Основою, на якій базується будівництво об’єктів нерухомості, є декларація про початок будівельних робіт. Будівельні роботи включають зведення нових споруд, реконструкцію, капітальний ремонт, реставрацію та технічне переоснащення діючих підприємств та іншої промислової нерухомості. Перед початком робіт з будівництва існуючу на території споруди нерухомість піддають ретельній перевірці, а потім вже проводять підготовчі роботи, тобто споруджують огорожі, виконують знесення супутніх будівель, проводять пошукові роботи, споруджують тимчасові споруди, які необхідні для обслуговування будівництва, також зводять під’їзні шляхи та склади.

Для того щоб отримати декларацію на початок будівельних робіт, вам потрібно зібрати такі документи:

  • документ, що підтверджує ваше право на власність ;
  • висновок від призначеного інженера з технагляду ДАБІ ;
  • ув’язнення від інженера проекту, а також кваліфікованого проектувальника;
  • за потребою – висновку державної експертизи.

Об’єкти, які споруджуються на території зі складними геологічними та техногенними умовами, а також якщо вони зводяться на державні гроші, в обов’язковому порядку піддаються експертизі. Для спорудження об’єктів 1-3 категорії декларація на будівництво не потрібна – вони можуть проводитися без ліцензії за умови наявності сертифіката на право власності.

Для того щоб у процесі будівництва не стикатися з паперовою тяганиною і спірними ситуаціями, краще заздалегідь подбати про легальність споруди. Людині недосвідченому і в перший раз зіткнувся з подібним питанням – рішенням законності споруди, розібратися самому в усіх нюансах дуже непросто. Свою допомогу в подібних ситуаціях пропонує наше юридичне підприємство. Все що від вас вимагається – це звернутися до нас, і досвідчені висококваліфіковані співробітники зроблять все самі. Ви істотно заощадите свої нерви і сили, адже ми позбавимо вас від виснажливих черг, біганини по кабінетах і паперової тяганини.

Цінова політика нашого підприємства приємно вас порадує, адже вартість послуг безпосередньо залежить від обсягу робіт, наданих нашими співробітниками.

Наша компанія займається юридичною підтримкою і супроводом з усіх питань, пов’язаних з нерухомим майном, уже не перший рік. За цей час наша компанія встигла напрацювати бездоганну репутацію і величезну базу постійних клієнтів, що ще раз підтверджує нашу компетентність.

Напишіть нам