Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Особливості оформлення технічного паспорта на будинок у 2022 році

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com

Техпаспорт на будинок – це документ державного зразка, в якому записується така інформація про об’єкт, як: загальна площа, матеріали конструктивних елементів, дата побудови, тощо. Також у документі вказується інформація про власника нерухомості та підставу володіння.

Важливо, що техпаспорт на будинок – це інформаційний документ, а не правовстановлюючий. Його необхідно оформляти як весь об’єкт, тобто окрім дома, ще й надвірні будівлі (навіс, гараж, сарай тощо). Оформлення технічного паспорта на будинок у 2022 році є важливим етапом, якщо необхідно розпоряджатися своєю нерухомістю та проводити різні операції. Технічний паспорт необхідний, якщо відбувається зміна власника, перепланування, реконструкція.

Як оформити технічний паспорт на дом у 2022 році?

По-перше, важливо розуміти, що у разі приватизації житла, оформлення права власності на будинок, введення в експлуатацію, купівлі-продажу та інших подібних операцій, оформлення техпаспорта є обов’язковим. Також документ можуть запросити до суду чи банку. Незважаючи на те, що оформлення такого документа є цілком звичною справою, є ряд особливостей:

  • Оформленням документа може займатись лише державна або приватна компанія, яка має у штаті сертифікованого спеціаліста.
  • Техпаспорт має бути складений за спеціальними нормами (наказ №127 від 24.05.2001р. про затвердження Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна) після проведеної інвентаризації у будинку. Для цього на об’єкт виїжджає експерт із технічної інвентаризації. Без цієї процедури документ недійсний.
  • Від правильності оформлення техпаспорту залежить те, чи приймуть документ. Послуги приватного БТІ зазвичай відрізняються якісним сервісом та індивідуальним підходом, але все ж таки радимо звертатися в перевірені компанії.
  • За Законом України термін технічного паспорта на будинок є необмеженим, але актуальним протягом 1 року.

Яка вартість технічного паспорту на будинок у Київській області?

Назвати конкретну цифру дуже складно. Це з тим, що вартість прораховується виходячи з конкретного випадку замовника та квадратури приміщення. Але все ж таки це та послуга, яка доступна навіть у приватному БТІ для кожного. Зв’яжіться з нами, і фахівці компанії зможуть назвати вам точну вартість послуги.

Де замовити технічний паспорт на будинок у Києві чи Київській області?

Для комфорту клієнтів наша компанія працює як у Києві, так і в Київській області. Якщо вам необхідно оформити техпаспорт БТІ на будинок з реєстрацією, можете звертатися до нас і бути впевнені, що всі етапи будуть проведені вчасно, а всі працівники мають сертифікати.

Послуги приватного БТІ – це ваш спокій та комфорт.

Термін виготовлення складає від 1 до 5 днів. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в якості послуг!

Технічний паспорт БТІ на домобудування з реєстрацією – важливий документ, але отримати його можна без особливих зусиль. Довіряйте справу професіоналам і вам не доведеться турбуватися про якість послуг. Ваша впевненість у законних угодах з нерухомістю – наш головний пріоритет!

Зв’яжіться з нами, і ми з радістю відповімо на всі питання, що вас цікавлять, і допоможемо отримати технічний паспорт в короткі терміни.

Напишіть нам