Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Оформити спадщину тепер можна не за місцем проживання

Оформити спадщину тепер можна не за місцем проживання12 лютого цього року Верховна Рада прийняла законопроект, яким вносяться деякі зміни в цивільне законодавство.Стосуються ці зміни терміну «місце відкриття спадщини».

Якщо раніше заяву про відкриття спадщини подавали лише за останнім місцем проживання особи, який залишив спадщину (тобто спадкодавця), то тепер місцем відкриття спадщини відповідно до ГК є місце подачі заяви від особи, яка першим висловило претензії на спадщину. Відбулася подача заяви свідчить про те, що спадкоємці виявили волю вступити в права спадкування або ж виконавці заповітів, кредитори або особи, яким небайдужа долі спадщини, звернулися за допомогою до нотаріуса.

Нотаріус, який прийняв заяву, займається відкриттям спадкової справи і потім реєструє цю справу в установленому порядку в реєстрі. Дані зміни цивільного законодавства значно спростили процедуру відкриття спадщини, адже зацікавлена ​​особа може звернутися до будь-якого нотаріуса в Україні із заявою про те, що воно претендує на залишене спадщину. Особливо актуально це зміна для переселенців із зони АТО, а також для жителів Криму.

Напишіть нам