Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Експертний висновок про доступність приміщення – вимога ліцензійних умов  провадження господарської діяльності з медичної практики

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com

У зв’язку з прийняттям Кабінетом Міністрів України постанови №1393 від 27 грудня 2023 року, що набуває чинності з 30 березня 2024 року, вводяться нові вимоги до ліцензійних умов провадження господарської діяльності з медичної практики. Згідно з нововведеннями, ліцензіат повинен забезпечити створення необхідних умов для вільного доступу маломобільних груп населення до приміщень відповідно до державних будівельних норм і правил.

Зміст нових вимог

Належно до нових вимог,  кожен ліцензіат, який здійснює медичну практику – повинен забезпечити доступність приміщень для маломобільних груп населення. Це вимагає документального підтвердження від фахівця з питань технічного обстеження будівель та споруд, який має кваліфікаційний сертифікат, або відповідної установи, уповноваженої на проведення такого обстеження.

У пункті 37 зазначено, що ліцензіат повинен подати відомості до МОЗ про стан медично-технічного обладнання, до яких тепер додається документ, що підтверджує відповідність приміщень вимогам доступності для маломобільних груп населення.

Процедура отримання ліцензії та експертного висновку

Отримання ліцензії на медичну практику тепер передбачає отримання документа, який підтверджує доступність приміщення для маломобільних груп населення. Цей документ може бути у формі висновку, довідки чи сертифікату, який надається фахівцем з технічного обстеження будівель або уповноваженою установою.

Ліцензіати, які вже отримали ліцензію, повинні протягом року з дня опублікування Постанови №1393 отримати зазначений документ та подати його до Міністерства Охорони Здоров’я України. Ця вимога стосується всіх ліцензіатів, незалежно від юридичної форми :

  • Товариств з обмеженою відповідальністю (ТОВ);
  • Фізичних осіб підприємців (ФОП);
  • Комунальних некомерційних підприємств (КНП), незалежно від їхніх медичних спеціалізацій.

Послуги компанії “БТІ Адвокат”

Ми надаємо послуги з обстеження приміщень та експертних висновків щодо їх доступності для маломобільних груп населення. Надання документів у вигляді довідки чи сертифікату є частиною комплексного підходу компанії до виконання вимог нових ліцензійних умов. Зазначена процедура забезпечує відповідність діяльності ліцензіата законодавчим вимогам та водночас сприятиме забезпеченню рівноправного доступу до медичних послуг для всіх верств населення.

 

 

Напишіть нам