Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Довідка про відсутність будівель

Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com
Тимошенко Сергій Леонідович
Тимошенко Сергій Леонідович
+38(068)7109832
+38(050)5342591
btiadvokat@gmail.com

Довідку про відсутність будівель видає комунальне або приватне БТІ. Місце куди вам потрібно звернутися для отримання цієї довідки залежить від того  знаходитись ви в місті чи ні. Наша компанія БТІ в Києві. Якщо вам потрібно отримати цей документ в межах Києва то звертайтесь до нас. Ми надаємо повний комплекс послуг з оформлення довідки про відсутність будівель.

На сьогодні з’явилася тенденція в змінах законах які зачіпають земельні ділянки й документи пов’язаних з нею. Теперішня ситуація йде на зменшення бюрократичних процедур, та пов’язаних з ними роботою контролюючих органів.

Якщо говорити простіше частину обов’язків було перекладено на приватні фірми. За державними органами залишилися робота перевіряючих та контролюючих структур.

Легко усвідомити той факт, що для отримання довідки про відсутність будівель потрібен виїзд фахівця, та огляд ним місце самої ділянки на наявність будівель або споруд. Це така собі інвентаризація об’єкта. Тому потрібен фахівець в цій сфері який зробить аналіз матеріалів справи та прибуде на саму земельну ділянку для її огляду.

Займатися документами для земельної ділянки досить втомлюючи, але вигода після отримання землі та оформлення всіх документів окупає себе. Майже всі операції з нею регулюються законом тому важливо отримати всі довідки та паспорти на землю. Для прикладу продати або купити цю ділянку без довідки не вдасться.

Якщо ви хочете придбати земельну ділянку, ви маєте надати докази (фото наприклад), що на ньому немає ніяких житлових та господарських споруд. Це потрібно для того щоб сказати без сумнівів, що  не порушені права інших можливих власників, яким , наприклад могли належати будівлі.

IMG_8969Отримати довідку про відсутність будівель

Немає нічого складного в її отриманні. Зараз дізнаєтесь які документи вам для цього потрібні:

  • Копія паспорта та ідентифікаційного коду.
  • Копія свідоцтва про держреєстрацію.
  • Копія правовстановлюючого документа.

Сам процес оформлення довідки про відсутність будівель може зайняти знатну частину вашого часу. Зазвичай  отримання довідки про відсутність будівель займає до місяця. Обираючи наш приватний БТІ ви можете прискорити процес за прийнятну ціну. Вам не потрібно переживати за професійність наших фахівців. Ми маємо працівників з досвідом роботи, які мають всі ліцензії  та дозволи на проведення цих робіт.

IMG_8968Коли потрібна довідка про відсутність будівель

Відчуження земельної ділянки, яка немає забудов, нотаріус обов’язково запросить  довідку про відсутність будівель на земельній ділянці.

Таку довідку можна отримати в приватному БТІ, тільки якщо ця ділянка знаходиться в межах міста. Ділянка яка територіально розташована не в місті, оформлення довідки про відсутність будівель відбувається за допомогою місцевої сільради.

Інвентаризація процес який необхідно провести для отримання довідки про відсутність будівель. При поточній інвентаризації в документах вказують зміни та відсутність або присутність будівель земельній ділянці. Інженер який буде займатися вашою справою, спочатку має ознайомитися з документами по ній. Провівши аналіз документації він виїжджає на об’єкт і виконує візуальний огляд ділянки. Якщо представник БТІ виявить незареєстровані споруди, вам відмовлять у видачі довідки. В такій ситуації потрібно буде узаконити самобуд. Також уточнюючи момент для вводу в експлуатацію треба провести первинну інвентаризацію. І вже при кожній  поточній ви вносити зміни до документу після реконструкцій і перепланувань.

Законом передбачені й інші підстави для відмови у видачі довідки:

  • заява була подана в неправильній формі або особа яка подавала заяву немала довіреність від власника.
  • Відсутність документів які підтверджують вашу власність на нерухомість.
  • співробітнику, який проводить інвентаризацію, не вдалося здійснити огляд через відсутність доступу на об’єкт.

З державними експертами можуть виникати проблемі. Їх постійна зайнятість та відсутність мотивації часто уповільнюють процес видачі документів. З ними важко домовитися про час зустрічі. Тому працювати з державними представниками досить важко. Якщо є ви не хочете витрачати свої нерви та час майно. То звертайтесь до нашого БТІ в Києві. Наші фахівці виконають все комфортно і швидко для вас. Вам не доведеться чекати в чергах, та витрачати нерви переживаючи за якість виконаної роботи. Обираючи нас, ви обираєте професіоналів з великим досвідом роботи. Домовляйтесь з нашими представниками на зручний вам час.

В результаті після огляду земельної ділянки, якщо інженер не виявив ніяких споруд або будівель видається та сама довідка про відсутність будівель. Сам процес може займати до місяця і це не беручі до уваги відмови, якщо заяви були подані неналежним чином або відсутність документів на власність ділянки. Також якщо експерт виявить споруди або будівлі їх прийдеться узаконити. Все це можна прискорити за прийнятну ціну в нашій компанії.

Взявши все у підсумок, ми можемо тільки сказати, що якщо вам потрібна ця довідка в межах міста або її області й також ви цінуєте свій час і гроші, то найкращим рішенням буде наше БТІ в Києві. У нас найкраща репутація із всіх компаній у цій сфері. Ми заробили її працею професіоналів та гарним відношенням до своїх клієнтів.

Напишіть нам