Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Ананьєв Євген Олександрович отримав сертифікат інженера технічного нагляду

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com
Ананьєв Євген Олександрович, інженер технічного нагляду

Відповідно до статті 17 Закону України “Про архітектурну діяльність” та постанови Кабінету Міністрів України №554 від 23 травня 2011 року, фахівці, зайняті в роботах з технічного нагляду, зобов’язані пройти професійну атестацію з отриманням відповідного сертифікату та внесенням даних до загального реєстру.

ФОП Ананьєв Євген Олександрович має у своєму розпорядженні штат атестованих фахівців з даного напрямку робіт. 28 квітня цього року кваліфікаційний сертифікат інженера технічного нагляду ІІ категорії отримав експерт Ананьєв Євген Олександрович. Атестаційною комісією підтверджено кваліфікацію фахівця в даній сфері. На підставі цього експерт має законне право проводити технічний нагляд за будівництвом будівель та споруд щодо об’єктів будівництва класу наслідків СС1.

Поняття та специфіка технічного нагляду

Для уникнення проблем із будівництвом до контроля за ходом виконання робіт залучають профільних фахівців із технічного нагляду. Технагляд, що називається ще будівельним контролем, передбачає перевірку якості робіт на всіх етапах будівництва, підготовки до нього та здачі об’єкта. Головна мета робіт – не допустити остаточного браку конструкцій, своєчасно виявити порушення під час будівництва та дати рекомендації щодо усунення браків, що підлягають виправленню.

ФОП Ананьєв Є.О. виконує роботи з технагляду для фізичних та юридичних осіб. Незалежний контроль сертифікованим фахівцем дає змогу підвищити якість будівництва шляхом дотримання всіх нормативів, простежити за правильністю оформлення документації та витримати заявлені терміни виконання робіт.

Особливості надання послуг

Виконується технічний нагляд виключно фахівцями із високим рівнем кваліфікації, які мають сертифікати та дозволи на право реалізації такого виду робіт. Ананьєв Євген Олександрович – інженер тех нагляду бере на себе відповідальність за такі роботи:

  • обстеження конструкцій, виробів, будівельних матеріалів та обладнання, що використовуються під час будівництва;
  • контроль та вивчення документації, що є у наявності у підрядника, зокрема паспортів, сертифікатів, результатів лабораторних досліджень та інших документів;
  • контроль відповідності реалізованих робіт проєктній документації;
  • відповідність загального обсягу кошторисної документації;
  • перевірка дотримання вимог та стандартів, встановлених законодавством України щодо монтажних та будівельних робіт;
  • виявлення недоліків під час виконання робіт та складання акту про їх виявлення;
  • фіксація невідповідностей законодавчим та нормативним вимогам;
  • перевірка окремих вузлів, а також конструкцій, механізмів та обладнання, що впливають на якість споруди;
  • загальний огляд результатів виконаних робіт;
  • облік отриманих та прийнятих в експлуатацію робіт.

Під час ведення діяльності інженер вимагає дотримання норм проєктної документації та має право призупинити роботи при виявленні невідповідностей або необхідності проведення перевірки прихованих конструкцій. Крім того, до повноважень фахівців входить можливість вимагати усунення відхилень та аварійних деформацій, виявлених у процесі обстеження.

Кваліфікований фахівець з технічного нагляду Євген Ананьєв виконує весь спектр робіт оперативно та якісно. Завдяки цьому замовники можуть бути на 100% впевнені в кінцевому результаті будівництва та безпеці готової споруди. Допомога професіонала дозволяє уникнути фінансових та репутаційних ризиків, а також штрафних та позовних санкцій з боку контролюючих інстанцій.

Напишіть нам