Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Ананьєв Євген Олександрович отримав сертифікат інженера – проєктувальника

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com
Євген Ананьєв, інженер з технічної інвентаризації
Євген Ананьєв, інженер – проєктувальник

Згідно з нормами українського законодавства, з 2012 року скасовано ліцензування проєктування та проєктних робіт для компаній та підприємств. Натомість у сфері будівництва запроваджено обов’язкове професійне сертифікування інженерів-проєктувальників.

04 травня цього року провідний експерт компанії ФОП Ананьєв Євген Олександрович отримав новий сертифікат, що підтверджує компетенцію у питаннях профільної діяльності. Ананьєв Євген Олександрович – сертифікований проєктувальник ll категорії. Атестаційна комісія підтвердила можливість фахівця надавати послуги інженерно-будівельного проєктування у частині забезпечення механічного опору та стійкості щодо об’єктів будівництва класу СС1. Відомості про сертифікацію включені до реєстру атестованих осіб за номером 15932 від 04.05.2023.

Особливості сертифікації у проєктній галузі та повноваження експерта

Впровадження професійної атестації інженерів-проєктувальників почалося в Україні порівняно недавно, замінивши ліцензування юридичних осіб. Основною метою сертифікації є запровадження особистої відповідальності виконавців робіт. І, як результат, – зростання професійної відповідності експертів нормам у галузі проєктування, які діють у Європі та світі.

Оскільки діяльність інженера-проєктувальника передбачає виконання завдань із підвищеною відповідальністю, без відповідної атестації реалізація діяльності неможлива. Тільки сертифікат проєктувальника дає експертам та профільним компаніям законне право здійснювати проєктні роботи у вибраній сфері.

Можливості та пропозиції експертів

Сертифікований інженер-проєктувальник надає повний список послуг, пов’язаних із розробкою, оформленням та погодженням документації, а також супроводом робіт з отримання дозвільних документів. Серед завдань, які допомагає вирішити компанія:

  • Проєкт на реконструкцію квартири. Кардинальна зміна конфігурації житлових приміщень – це ризиковане завдання, що вимагає залучення фахівців. Експерти приходять на допомогу у питаннях проєктування, узгодження та узаконення перепланувань будь-якої складності.
  • Проєкт для переведення квартири у нежитлове приміщення. Зміна цільового призначення приміщень передбачає попереднє обстеження профільним фахівцем, отримання дозволу на переведення, розробку та затвердження проєктної документації.
  • Проєктні рішення щодо посилення отвору. Потрібні при ремонтних роботах та переплануваннях. Проєктування передбачає проведення технічного обстеження, розрахункові роботи та вибір оптимального варіанта посилення у кожному конкретному випадку
  • Проєкт на вхідну групу. Необхідний при переобладнанні приміщення, організації окремого входу або приведення вхідної групи у відповідність до норм законодавства, зокрема для забезпечення доступності маломобільних груп населення. Передбачає оформлення дозвільної документації, а також архітектурну та конструктивну частини проєкту з усіма необхідними погодженнями у державних органах.

Переваги співпраці з атестованими фахівцями

ФОП Ананьєв Є.О. готує проєктну документацію відповідно до всіх чинних норм, законів та підзаконних актів. Замовляючи послуги у сертифікованого інженера-проєктувальника, можна бути на всі сто впевненим в якості документації, відсутності ризиків і претензій з боку вищих інстанцій.

Допомога професіонала – це завжди оперативність, безпека та зручність для клієнта.

Напишіть нам