Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Ведення судових справ

Судові спориУ більшості випадків оформлення документів і проведення різного характеру операцій з нерухомим майном проходить у спокійній обстановці, без участі суддів та адвокатів. Але є і ситуації, при яких узаконити нерухомість або відновити право власності на нерухоме майно просто неможливо.

Особливо часто доводиться звертатися в суднові інстанції через суперечки з сусідами, негараздів з місцевими органами самоврядування, органом ДАБК, а також інших організацій, які беруть безпосередню участь у процедурі оформлення документів на приватну власність.

Ефективне вирішення спірних питань

Людині юридично непідкованих дуже важко впоратися з усією паперовою тяганиною і схемою подачі документів в цілому. Саме для таких випадків раді запропонувати свої послуги наші адвокати. Кваліфіковані й досвідчені служителі Феміди готові взяти на себе всі клопоти саме вашої справи і пройти разом з вами всі етапи узаконення нерухомості.

Ви можете також скласти з адвокатами довіреність, і вони від вашого імені виконають всі необхідні бюрократичні процедури, починаючи від замовлення технічного паспорта і закінчуючи оформленням і реєстрацією судового рішення в Державній реєстраційній службі.

Також наші адвокати допоможуть:

  • підготувати заяву до суду, в якому будуть представляти і відстоювати ваші інтереси;
  • розберуться з усіма документами БТІ;
  • оформлять всі довідки в санітарно-епідеміологічній станції, органах пожежного нагляду, архітектурно-будівельної інспекції та інших контролюючих органах.

Як ви вже, напевно, зрозуміли, без певних навичок і знань добитися позитивного результату в судовому порядку досить непросто. Набагато розумніше звернутися за допомогою до наших фахівців, які знають свою справу і вже неодноразово на власному досвіді стикалися з вирішенням подібних питань.

Напишіть нам