Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Житловий комплекс

Житловий комплекс – це сукупність корпусів будівель, які розташовані на обмеженій території. Всі корпуси, які належать до нього, мають однакову архітектуру, це так званий ансамбль, який становить єдине ціле. Житловим комплексом керує спеціально призначена особа або організація. Як правило, будинки, належні до нього, об’єднані в двори. Вони оснащені ігровими майданчиками та іноді інфраструктурою.

Першим житловим комплексом в Україні є три будівлі. Вони були побудовані ще на початку 90-х років. Висотки склали унікальний ансамбль. З тих пір все частіше і частіше стали з’являтися комплекси будинків з повною інфраструктурою. Вони були побудовані для знаті міста і країни. У них розміщувалися професори, інженери і видатні люди. Адже житлові комплекси оснащені всім необхідним. Це і школа, і дитячий садок, аптека і банк.

Сьогодні житлові комплекси діляться:

  • преміум-класу. У них можна придбати відносно дороге житло. Квартири в таких місцях відрізняються своїм комфортом. Вони сплановані індивідуально. Як правило, елітні житлові комплекси мають мало будинків. Вони оснащені паркінгами та охороняються. Таке житло не має спеціальної інфраструктури. Житло тут доступно тільки дуже забезпеченим громадянам;
  • бізнес-класу. У цих будинках комфортабельності також приділяється особливе значення. Але дома, які входять в подібні комплекси, багатоповерхові. У них може розміщуватися безліч людей. Житлові комплекси бізнес-класу мають повну інфраструктуру. Територію, яка належить їм, облаштовують, роблять комфортною для житла;
  • комфорт-класу. Житло в таких комплексах доступне. Як правило, вони складаються з багатоповерхових будинків та не мають прилеглої території. Такі комплекси не мають інфраструктури, але обладнані дитячими майданчиками. В них не передбачена система безпеки. Перші поверхи таких будинків віддані під магазини та офіси. Цей тип у даний час є найпопулярнішим.

Житловий комплекс є одним з видів будівництва. В такому об’єднанні житлових будівель зробити інфраструктуру значно простіше. Це комфорт і безпека.

Напишіть нам