Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Забудовник

Забудовник – це особа, яка має намір займатися будівництвом. Він може проводити не тільки будівництво, але і реконструкцію або капітальний ремонт будівель, тобто виконувати будівельні роботи, які вимагають дозволу. Він в обов’язковому порядку повинен мати проект, виконаний архітектором, який має на виконання робіт всі дозвільні документи. Може бути юридичною або фізичною особою.

Забудовник має право виступати в ролі:

  • інвестора. В такому випадку він наймає будівельну компанію для здійснення будівельних робіт і стежить за просуванням будівництва;
  • будівельної компанії. У такому разі забудовник сам здійснює всі будівельні роботи і набуває статусу замовника-забудовника.

Він несе повну відповідальність за будівництво. Провівши не одну будівельну компанію успішно, він здобуває довіру. Саме імідж останнім часом відіграє важливу роль для здійснення угод.

Приступаючи до пошуку забудовника, слід звернути увагу на:

  • організаційно-правовий статус;
  • період роботи, його репутацію;
  • наявність правовстановлюючих документів.

Перед тим, як підписати договір, варто проконтролювати наявність дозвільних документів на будівельні роботи, проектної документації. Тільки повністю довіряючи, можна підписувати угоду.

Сьогодні дуже часто зустрічається продаж квартир від забудовника. Як правило, це квартири, які ще не здані в експлуатацію. Право власності на таке житло оформити не вийде. Це буде договір інвестування. Підписуючи такий документ, потрібно бути повністю впевненим у можливостях забудовника, у його порядності.

Напишіть нам