Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Веранда

Веранда – це неопалюване і засклене приміщення, прибудоване до будинку або вбудоване в нього.

Веранда, як і тераса, будь-якого виду лоджія, балкон, входить у загальну площу приміщення будинку або квартири. Житлова площа квартири – сума площ житлових приміщень. Але дуже часто веранда стає спірним моментом, чим часто користуються нечесні забудовники. Для того щоб у процесі купівлі або продажу вашої нерухомості не виникло спірних моментів, довіряти роботу потрібно професіоналам.

У разі, коли до вже готової будівлі було добудовано додаткове приміщення (балкон, веранда, комора тощо), а в результаті добудови загальна площа збільшується, вважається, що була проведена реконструкція. Тому необхідно мати відповідні документи про реконструкцію будівлі.

Для того щоб узаконити веранду або будь-яку іншу прибудову, необхідно оформити документацію на землю і документи, які можуть підтвердити закінчення будівельних робіт. Крім цього, не варто забувати, що у кожному районі можуть бути свої нюанси і правила реєстрації. Щоб не витрачати свій час і додаткові кошти, краще всього звернутися до фахівців, яким знайомі всі нюанси оформлення і знаючим точний список документів.

Мінімальний список для того, щоб узаконити прибудову:

  • документи, які підтверджують власність;
  • виписка з будинкової книги;
  • документи з БТІ;
  • проект реконструкції будівлі.

Враховуючи кваліфікаційну підготовку фахівців, термін виконання роботи може бути значно скорочений і не викличе труднощів при оформленні будь-якої угоди.

Напишіть нам