Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Об’єкти, розташовані на земельній ділянці (їх частини)

До об’єктів, розміщених на ділянці землі, відносяться:

  • домоволодіння;
  • житловий (нежитловий) будинок;
  • окремі частини будівель (нежитлові приміщення громадського призначення, вбудовані в житлові будинки на першому, другому та цокольному поверхах або прибудовані до житлових будинків, підвали) приміщення службового, допоміжного та технічного призначення-комори, сараї, вбиральні, трансформаторні, сходові клітини, вестибюлі, позаквартирні коридори, колясочні, горища) та інші, визначені чинними законами.

Ділянка землі – це частина поверхні, яка має певні межі, певне місце розташування і конкретні на неї права. Право власності на нього поширюється в межах поверхні шару (ґрунту). Таке право також відноситься до водних об’єктів, багаторічних насадженнь, лісів, які розташовані на ній, за умови, що воно не порушує інших прав. Ще право власності відноситься до простору, що знаходиться над і під поверхнею ділянки, а також висоту і глибину, необхідні для зведення житлових, виробничих та інших будівель і споруд.

Для того щоб оформити об’єкти, розташовані на ділянці, необхідні документи, в яких вказано розташування нерухомості, кадастровий номер земельної ділянки, документ, що підтверджує створення об’єкта нерухомості.

Напишіть нам