Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Капітальний ремонт

З 2003 року по всіх адресах виконавчої влади з’явилося роз’яснення, згідно з яким значиться, що капітальний ремонт – це комплекс робіт по будівництву та ремонту, який передбачає відновлення, реконструкцію, заміну або модернізацію конструкцій, устаткування будівлі. Такий процес виникає внаслідок зносу або руйнування, а також для того, щоб поліпшити показання експлуатації або планування будівлі і благоустрою території поруч з будинком, при цьому не змінюючи габарити будови.

Капремонт передбачає припинення експлуатації всього будинку або деяких його частин на час виконання ремонтних робіт.

Капітальний ремонт включає в себе реконструкцію та поточний ремонт. Реконструкція – це перебудова введених раніше в експлуатацію об’єкта будівництва. Реконструкція передбачає удосконалення виробництва, а також підвищує технічний і економічний рівень продукції або умов використання. При цьому реконструкція передбачає збереження всіх елементів несучих конструкцій, а також огорож.

Поточний ремонт включає в себе цілий комплекс ремонтних і будівельних робіт, які передбачають своєчасну підтримку експлуатаційних умов і якостей, попереджаючи знос будівлі. Він проводиться з певною періодичністю, яка зможе забезпечити якісну експлуатацію будівлі або будь-якої нерухомості з моменту початку будь-якого етапу до його завершення.

Всі питання стосовно використання житлових будівель, терміну проведення робіт та класифікації визначає Мінжитлокомунгосп.

По будівництву, утвердження норм і актів, проекту роботи відповідають замовник та розпорядник коштів.

Напишіть нам