Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Капітальне будівництво

Капітальне будівництво – це галузь матеріального виробництва, в межах якого відбувається створення нових, а також проводиться реконструкція вже діючих основних фондів невиробничого, а також виробничого призначення, включаючи їх технічне переоснащення.

Капітальне будівництво здійснюється наступним чином:

  • нове будівництво. Має на увазі під собою зведення будівель або будь-яких споруд, яке здійснюється на новій території і засноване на новій і законной проектной документації;
  • розширення. Це побудова будівель і споруд будь-якого типу і призначення, яке здійснюється за новим проектом додаткових комплексів або розширення діючих цехів;
  • технічне переоснащення. У поняття технічного переоснащення входить проведення у відповідності з готовим планом технічного розвитку підприємств, а також комплексу заходів для підвищення технічного рівня будь-якої окремої ділянки, установок нової техніки, а також заміна обладнання.

Капбудівництво найчастіше виконується підрядним способом, а саме шляхом залучення до виконання будівельних і спеціальних монтажних робіт профільних організацій. Підставою є договір із замовником, за яким зводять об’єкт згідно з проектом та кошторисом. Будівництво може проводитися власними силами, не залучаючи стороннє підприємство. При виникненні необхідності об’єднати сили замовника і підрядника будівництво може проходити при спільній роботі.

Напишіть нам