Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Декларація про початок виконання підготовчих робіт

Декларація про початок виконання підготовчих робіт — це документ, що дає право на виконання підготовчих робіт при будівництві об’єкта.

Будь-яка робота починається з підготовки. Такий же принцип і у будівельних робіт. Основою для початку підготовчих робіт до будівництва об’єктів 1-3 категорії є реєстрація декларації про початок проведення підготовчих заходів.

Будівельні роботи — це початок побудови нових будівель, реконструкція старих, реставрація і капітальний ремонт. До початку будь-якого процесу будівництва включаються підготовчі заходи. В термін підготовчі роботи входить: підготовка ділянки, встановлення огорожі на території, знесення будівель, організація і обслуговування будівельного процесу, ремонт під’їзних шляхів до будмайданчика, складування матеріалів, видалення насаджень та інше. Початок таких дій є законним після реєстрації в органах декларації.
Реєстрація дає вам права на законні дії з підготовки до будівельних дій на майданчику за адресою, вказаною в декларації.

Необхідно враховувати деякі обов’язкові пункти. Правильне оформлення декларації вам зможе скласти фахівець, який знайомий з усіма нюансами оформлення і реєстрації. Особливими пунктами, на які варто звернути увагу, вважаються:

  • наявність права власності;
  • наявність проекту;
  • наявність містобудівних умов і обмеження щодо забудови, якщо це необхідно;
  • затверджена замовником проектна документація;
  • відповідність архітектурним нормам і проекту.

Декларація повинна бути заповнена у двох копіях. У неї обов’язково вноситься інформація про генеральному проектувальнику і підрядника, який несе відповідальність за технагляд і за весь процес будівництва. Дві копії разом із заявою на обробку даних подаються в ДАБК.

Напишіть нам