Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Декларація про початок виконання будівельних робіт

У разі, коли ви вже отримали містобудівні умови і обмеження, але будова не підпадає під об’єкт, будівництво якого здійснюється на основі паспорта, вам потрібно оформити і подати декларацію про початок будівельних робіт. Подається вона у державну архітектурно-будівельну інспекцію. Для того щоб отримати дозвіл на початок процесу будівництва, потрібно виконати наступний алгоритм дій:

  • відправити в ДАБК повідомлення про початок дій. Це необхідно для початкової роботи на об’єктах, які починають свою дію на базі будівельного паспорта;
  • провести реєстрацію в ДАБК декларації про початок робіт, які належать категорії 1-3;
  • провести реєстрацію в ДАБК декларації про початок будівництва, яка належить категорії 4-5.

Декларація про початок виконання будівельних робіт має бути заповнена в двох варіантах. У кожну з них вноситься інформація про генерального підрядника і проектувальника, які відповідають за технагляд за всім процесом. При цьому повинен бути зазначений номер сертифіката кваліфікації. Ці дані потрібно заповнювати спільно з вашим проектувальником, а також будівельником і тією організацією, яка буде проводити безпосередній технічний нагляд.

Обидва варіанти декларації подаються ДАБК за місцем безпосереднього розташування будівельного об’єкта. Для того щоб процес подачі та отримання декларації не займав ваш час і сили, ви завжди можете звернутися за допомогою до професіоналів, які знайомі зі всіма нюансами процесу і можуть значно спростити реєстрацію.

 

Напишіть нам