Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
btiadvokat@gmail.com
Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації — це документ, який юридично закріплює завершення будівельних робіт.

Документ необхідно реєструвати не тільки при початку нового будівництва, але і при реконструкції, а також по завершенні будівельних робіт. Реєстрація може гарантувати законність споруди і те, що об’єкт може вводитись в експлуатацію після підключення всіх комунікацій.

За фактом закінчення будівельних робіт необхідно юридично закріпити ваш результат робіт. Для того щоб це зробити, потрібно звернутися в ДАБК та ввести об’єкт в експлуатацію згідно з Законом.

Декларація про готовність об’єкта до експлуатації дозволяє в майбутньому оформити право власності на будинок, а також отримати документ відповідно до Закону, який дасть вам право здійснювати будь-які юридичні операції.

Необхідно пам’ятати, що реєстрацію декларації про завершення робіт і готовності ДАБК можуть проходити об’єкти категорії 1-3 і починати будуватися тільки після офіційного повідомлення про початок будівництва. Якщо ваш об’єкт є більш складною будівлею і потрапляє під категорію 4-5, то така споруда приймається в експлуатацію за висновками акта готовності у відповідності з ДАБІ.

Крім цього, коли роботи завершені, і незалежно, чи будівництво засноване на будівельному паспорті або шляхом декларації про початок робіт, в місцеву інспекцію необхідно подати декларацію про готовність до експлуатації.

Бланк декларації заповнюється у подвійному варіанті і подається до інспекції особисто або надсилається поштою. Кожен лист необхідно підписати. У випадку, коли все заповнено вірно, протягом двох тижнів ви зможете отримати зареєстровану декларацію і прийняти споруду в експлуатацію.

Напишіть нам