Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Антресоль

Антресоль – це напівповерх, який розташовується між поверхами або є вбудованим приміщенням в обсяг основного поверху для того, щоб збільшити корисну площу будівлі.

Найчастіше вона має досить невисокі стелі, а для того, щоб мати достатню кількість освітлення, антресолі мають або одне велике вікно, або кілька невеликого розміру.

Антресоль має ще одне поняття: це може бути верхньою частиною високої кімнати, яка поділена на два поверхи невеликого розміру. Крім цього, з часів Радянського Союзу антресолі стали позначенням однієї з секцій для зберігання речей під стелею. Це ідеальне рішення для того, щоб збільшити простір вашого приміщення. За нормами СНиП, висота антресолі повинна становити не менше 2,5 метра.

Будь-яку проектну документацію щодо облаштування необхідно узгодити і проводити тільки після закінчення погоджувального процесу. Інакше будь-яке рішення буде розцінюватися як самобуд, що понесе за собою часові та грошові витрати для подальшого узаконення антресолі. Першим етапом узгодження є розробка документації проекту для облаштування антресолі, початкового вивчення якості стану конструкції і несучих частин будівлі, а потім – технічного висновку, на базі якого ви зможетє почати розробку облаштування додаткового поверху.

Далі, слід узгоджити готову документацію та отримати дозвіл, потім об’єкт вводиться в експлуатацію. Після зміни площі приміщення необхідно внести зміни про право власності та отримати нові документи БТІ.

Для того щоб цей процес проходив максимально швидко і професійно, необхідно довіряти роботу спеціалістам у цій галузі.

Напишіть нам