Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Витяг з Реєстру прав власності на нерухоме майно

ВитягВідповідно до закону, всі об’єкти нерухомості в обов’язковому порядку повинні бути внесені до Єдиного реєстру. У разі продажу квартири або оформлення права власності, документа дарування або оформлення спадщини потрібно виписка з реєстру прав власності.

Даний документ ще називають витяг  – він свідчить про те, що об’єкт нерухомості внесений до державного реєстру. Видається дана виписка не всім, а тільки громадянам, які є власниками об’єкта, спадкоємцями або мають довіреність від перерахованих громадян.

Реєструють всі нерухомі об’єкти в у Держреєстратора, там же міститься вся інформація про них і видаються подібні довідки.

Документи, які необхідні для отримання витягу

Як уже згадувалося вище, отримати довідку з Держреєстру можуть не всі. Для того щоб вам її видали, буде потрібно мати при собі такі документи, як:

  • паспорт, що засвідчує вашу особу;
  • ідентифікаційний номер;
  • документ, на підставі якого ви хочете отримати виписку (право власності, документ дарування на ваше ім’я, довідка про спадщину та інші).

Допомога в отриманні виписки

Якщо ви вперше зіткнулися з подібною процедурою, самостійно розібратися у всіх нюансах отримання виписки вам буде дуже складно. Правильно заповнити всі бланки і заявки з першого разу юридично непідкованих людині дуже не просто. Ви ризикуєте втратити в чергах багато часу, а також витратите нерви і гроші при повторних здачах документів, адже реєстраційні збори вам доведеться оплачувати заново.

Наше підприємство готове надати вам допомогу і повний юридичний супроводу в будь-яких процедурах, що стосуються нерухомого майна. Досвідчені співробітники вже не перший рік займаються подібними справами і вже добре знайомі зі схемою отримання витягів. Ми тісно співпрацюємо з усіма державними установами, довідки з яких необхідні для здійснення операцій з нерухомим майном. Наші співробітники працюють від вашого імені на підставі довіреності і самостійно, без вашої участі, зберуть всі необхідні документи і владнають всі клопоти, що стосуються паперової тяганини. Підписуючи з нами договір, ви повністю знімаєте з себе всі турботи і бюрократичні процедури. Умови договору чітко обмовляються, за бажанням замовника можуть бути внесені додаткові пункти.

Ціна на наші послуги

Терміни виконання замовлення, а також вартість наших послуг вказуються в договорі. Ціна наших послуг безпосередньо залежить від обсягів виконаних робіт нашими фахівцями, тому оголошується в кожному окремому випадку індивідуально. У будь-якому випадку ми намагаємося створити зручні та вигідні умови співпраці для наших клієнтів, тому пропонуємо прийнятні ціни, доступні абсолютно для всіх.

На ринку надання подібних послуг ми вже не перший рік, тому вже добре знаємо всі витрати операцій з нерухомістю та шляхи, як оптимізувати і прискорити збір документів та їх подачу.Послугами нашої компанії користуються як маленькі комерційні підприємства, так і великі промислові корпорації, і абсолютно всі залишаються задоволені нашою роботою. Підтверджують цей факт численні відгуки і напрацьована база постійних клієнтів.

За роки свого професійної діяльності ми зарекомендували себе як відповідальний і компетентний помічник, тому користуємося бездоганною репутацією. Ви гарантовано залишитеся задоволені, що звернулися саме до нас, адже ми пропонуємо якісні послуги за доступними цінами і завжди дбаємо про інтереси своїх замовників.

Напишіть нам