Технічна інвентаризація, технагляд, техобстеження,
реєстрація права власності, експертна оцінка,
дозвільні документи на будівництво,
комплексне обслуговування підприємств.

м.Київ, бул. Л.Українки, 26А, Печерська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
м.Київ, вул. О.Кошиця, 4, Харківська
+38(050)7420430 +38(097)1918808
btiadvokat@gmail.com

Узаконення вікна

Ананьєв Євген Олександрович
Ананьєв Євген Олександрович
+38(095)1425434
texinventarizacija@gmail.com
Скрипник Сергій Володимирович
Скрипник Сергій Володимирович
+38(067)1794260
+38(050)2044560
btiadvokat@gmail.com

Здавалося б, такий невеликий отвір, як вікно – що поганого може статися, якщо його перемістити в інше місце або прорубати в іншій кімнаті? Але закон говорить, що абсолютно всі ремонтні роботи, які хоч якось пов’язані з переплануванням приміщень, повинні чітко вказуватися в технічній документації нерухомого об’єкта.

Останнім часом дуже часто громадяни вдаються до перепланування свого житла з метою розширити площу, внести більше світла або змінити дизайн. В принципі, закон цього не забороняє, але всі будівельні роботи повинні проводитися з дотриманням будівельних нормативів. Дуже розумно заздалегідь проконсультуватися з фахівцями і вирішити, які роботи в переплануванні будуть дозволені, а за які і зовсім краще не братися.

Як відбувається процедура узаконення віконного отвору і що для цього потрібно

Однією з найпопулярніших робіт у реконструкції приміщень є перенесення або прорубаніе віконного отвору. На перший погляд, може здатися, що все досить просто, адже запросити на роботу бригаду будівельників можна в лічені хвилини. Це вірно, але щоб узаконити вікно і внести його в техпаспорт приміщення, потрібно дуже багато часу, сил і нервів.

Процедура легалізації віконного отвору може тривати кілька місяців, а то й півроку, а все тому, що належить відвідування величезної кількості інстанцій. Скрізь потрібно отримати довідки, заповнити бланки, відстояти черги і, звичайно ж, витратити гроші. Дуже важливо не ігнорувати закони і перш, ніж прорубати вікно, розібратися з паперовою тяганиною, але на практиці більшість людей роблять з точністю до навпаки.

Якщо ви будете ігнорувати легалізацію перепланування, це може обернутися для вас штрафними санкціями. У випадку, якщо ваша перепланування буде шкодити здоров’ю або майну сусідів, то адміністративне покарання цілком може перерости в кримінальну і одним штрафом відбитися не вийти. Для того щоб легалізувати вікно в приміщенні, потрібно пройти кілька наступних етапів:

  • подати заяву в районну державну структуру, а саме у відділ архітектурно-будівельної інспекції;
  • розробити проект перепланування;
  • подати декларацію до Держархбудінспекції;
  • отримати в ДАБК дозвіл на будівельні роботи;
  • здати об’єкт в експлуатацію;
  • отримати техпаспорт або внести зміни у вже існуючий.

Людині зі слабкими нервами і юридично непідкованих впоратися з цим трудомістким процесом буде дуже непросто, тому рекомендується найняти собі помічника. Наша компанія рада представити вашій увазі свої послуги з повного юридичного супроводу узаконення віконного отвору та інших видів перепланувань. Наша співпраця почнеться з моменту договору. До цього ви можете попередньо скористатися телефонним консультацією та погодити вартість конкретно вашого випадку.

Ціна на наші послуги істотно відрізняється і визначається індивідуально. Цей факт пояснюється тим, що вартість залежить від обсягу виконаної роботи і складності випадку. Після того, як ви підписали договір, досвідчені та висококваліфіковані юристи оформлять довіреність і почнуть працювати від вашого імені. Всі турботи, що стосуються легалізації віконного отвору, знімаються з ваших плечей, і ви зможете зайнятися своїми справами. Ми завжди дбаємо про інтереси наших замовників, тому пропонуємо якісні та оперативні послуги за доступною ціною.

Ми тісно співпрацюємо з державними установами, тому процедура легалізації відбуватиметься максимально швидко, і ви зможете приступити до будівельних робіт. Ми вже не перший рік пропонуємо свої послуги з вирішення питань з легалізацією нерухомості. За час свого функціонування ми встигли напрацювати бездоганну репутацію, а підтвердити це можуть численні позитивні відгуки і величезна база постійних клієнтів.

Напишіть нам